Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOS! Szülés utáni első menstru...

SOS! Szülés utáni első menstruációtok nagyon erős volt és voltak benne véralvadékok?

Figyelt kérdés

7 hete szültem. utána lett egy méhszájsebem, a kontrollvizsgálaton állapította meg a doki.

vett cytot, várom az eredményt, azt mondta nem nagy ügy, majd egy hónsp múlva lefagyasztja. ( tegnap én kérdeztem, hogy volt-e másnak is amúgy).

a lényeg, azt mondta vérzékeny, de nyugodtan szeretkezhetünk a párommal, ne foglalkozzak vele. írd fogamzásgátlót is, amit szoptatás alatt lehet szedni (még nem kezdtem el).

tegnap éjjel együtt voltunk párommal, nagyón óvatosak voltunk. de elkezdtem ma vérezni nagyon és vannak benne alvadt vérdarabok.

nem tudom, hogy csak megjött-e és ne aggódjak, vagy a szex miatt történt vmi gond.


2010. jún. 8. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha semmiféle különösebb fájdalmat nem érzel, akkor valószínűleg megjött. A doki mondta volna, ha a szeretkezés ártalmas lenne, vagy a méhszájseb bárm,iben is gondot okozna.
2010. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!