Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák! Szülés utáni vérzésse...

Anyukák! Szülés utáni vérzéssel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Válaszolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy szülés után nektek meddig volt vérzésetek? A 6 hét alatt a szülés utáni vérzést követően menstruáltatok még, vagy csak a 6.hét után? Mikor használtatok először tampont szülés után?

Előre is köszönöm aki válaszol:)



2018. jún. 4. 11:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

2 hónapig tisztultam.

Szülés után 5 hónappal menstruáltam először.Most 7 hós a babám ,most jött meg másodszor.Nem használok még tampont.

2018. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

7 hétig véreztem, 8. héten megjött.

1 év után használtam tampont, de nagyon kényelmetlen volt, azóta se használtam.

(Próbáltam menstruációs kelyhet is, de az se vált be, maradt a betét)

2018. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6-7 hétig véreztem, majd a szoptatás abbahagása után 1 hónappel jött meg először, utána be is állt pontosan.
2018. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szülést követően kb. 6 napig volt vérzésem. Rá kb. 2 hónapra jött meg először. (Nagyon minimális tejem volt, már a kórhazban is pótolni kellett.)
2018. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2 hétig tartott, de ebből igazán erős 3 nap volt. A többin egy tisztasági betét is bőven elég volt. 2 hónapos volt a kisfiam mikor először megjött a menszeszem, császáros voltam, ezért onnantól tampont használtam.
2018. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Természetes úton szültem .. 4 hétig véreztem aztán 6.héten megjött rendesen . Tampont használtam világ életemben de most nem bírtam .. Kényelmetlen volt .
2018. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#13-as vagyok. Én rögtön visszaálltam a tamponra, engem a betét frusztrál sajnos nagyon, pedig tudom, hogy az higiénikusabb.
2018. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A kemény vérzés olyan sokáig nem tartott, viszont sokáig kellett a tisztasági. Gyerek 2 hónapos volt akkor megint beindult azt hittem megjött de nem az volt. 2 hètig tartott és ilyen vizes véres vmi volt. Akkor jött meg rendesen amikor abbahagytam a szoptatást, rá egy hónapra kb, teljesen normális, a megszokott ( talán kicsit erősebb) vérzés. Amióta szültem egyaltalán nem használok tampont, nem esne jól. De sztem ha lemegy a 6 hét már lehet v amikor már szűkebb leszel.
2018. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

5 hétig véreztem a szülés után. Aztán amikor 7 hetes volt a baba volt az első havi vérzésem, utána be is állt rendszeresre, mint terhesség előtt volt.

Az orvos tanácsára az első ciklusban még betétet használtam, utána már tampont. Kizárólagosan szoptattam mikor megjött 7 héttel szülés után, szóval nem feltétlenül marad ki hónapokig.

2018. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szülés után 6 hétig végeztem, 4 hónapos volt a kisfiam mikor először megjött. 3,5 hónapig szoptattam. Tampont nem használok soha.
2018. jún. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!