Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után, titeket mikor...

Császár után, titeket mikor engedték haza leghamarabb?

Figyelt kérdés
Császározni fognak úgy nézz ki,az lenne a kérdésem hogy a Margit kórházból 48ora után haza engednek ha minden rendben van? Irtózok a korh@zaktol és van egy kisfiam itthon aki még sosem aludt nélkülem!
2018. aug. 27. 07:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
2 csaszarom volt a Margitban, 3 nap utan mehettünk haza mindkettőnél.
2018. aug. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Győr-Moson-Sopron megye 5 nap
2018. aug. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
3 nap császár után. Ez a történet nem csak rólad szól, hanem a kisbabádról is!! Ha besárgul, vagy valami baja lesz, még tovább és ez az ő érdeke. Amikor vállaltad, a kórházat is vállaltad, ne most kezdj el görcsölni ezen.
2018. aug. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Szent Imre 3 nap ha minden rendben veletek
2018. aug. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nem engednek a Margitbol ket nap utan.

Legalabbis legutobb ott szultem, konnyu es gyors huvelyi szules volt, se gatseb, se semmi. Nem is elso baba es vele sem volt semmi gond. Ennek ellenere a harom napot ki kellett varni, ami meg tobb is volt, mert este szultem es az elso ejjel nulladiknak szamitott, azon kivul volt meg 3 nap (osszesen 4 ejszaka).

Fogadott orvos volt, o mondta, mar 2. nap reggelen, hogy siman engedne, mert minden szuper, de a gyerekorvos a babakat nem engedi hamarabb, mert ugye besargulni nem azonnal szoktak es a sulyvesztes merteke is csak 3. napra mutatkozik rendesen.

En baba nelkul pedig nem mentem volna akkor sem, ha kuldenek.


Ha van ra lehetoseg, akkor menj alapitvanyi szobaba, elso ejjel meg foglalt volt, de masnap reggel mehettem a babaval az egy szemelyesbe. Nagyon jo volt, kulon zuhanyzo, wc es gyakorlatilag a ferjem is bent lehetett volna egesz nap, ha ugy akarjuk.

Egyaltalan nem volt igy korhazi hangulat, pihentem, babaztam, napi 2-3 vizit volt az orvosoktol, csecsemosoktol es a babat reggel, este vittek el rovid idore. En nagyon jol kipihentem magam, pedig nem szeretek korhazban lenni, de igy mas volt teljesen.

2018. aug. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
4ével ezelött is császároztak,akkor minden rendben volt 48ora után haza engedték a szobatársamat, utánna kérdeztem a növért hogy ilyet lehet??és ö mondta ha minden rendben akkor igen,engem is elengedtek 48ora után, de azóta már lehet változott ezért kérdeztem!
2018. aug. 27. 08:23
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Kecskemét, 3 nap. Egy nap otthon és mentünk vissza a gyermekosztályra, mert besárgult a lányom. Ne legyél türelmetlen. Ez nem rólad szól.
2018. aug. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Pl a Szent Imrébe, 2.án délután szült a csaj 3.án reggel ment is haza!gondolom kórház válogatja!
2018. aug. 27. 08:26
 9/27 anonim ***** válasza:
Másnap
2018. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Anglia, 18 oraval kesobb.
2018. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!