Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után, titeket mikor...

Császár után, titeket mikor engedték haza leghamarabb?

Figyelt kérdés
Császározni fognak úgy nézz ki,az lenne a kérdésem hogy a Margit kórházból 48ora után haza engednek ha minden rendben van? Irtózok a korh@zaktol és van egy kisfiam itthon aki még sosem aludt nélkülem!
2018. aug. 27. 07:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a Szent Imrében másnap hazaengedték volna. Pko szűrés előtt nem adják haza, és 72 óra a protokoll. Szobatársam szerda délben szült, pénteken délben úgy mehetett el, hogy sima szülés,3. gyerek,nem sárgult be addig, a pici mèg hízott is, és akkor is csak saját felelősségre mehettek el. Császárnál meg szerintem főleg nem, nekem még a 48 óra is kevésnek tűnik. Mi az 5. napon mehettünk haza, és nem császárral szültem, besárgult a fiam a 3.nap. Ez tényleg nem az anyukátról szóló időszak.
2018. aug. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenhol 3-4 nap, attól is függően, hogy este vagy reggel van a műtét és persze, hogy nincs-e komplikáció. Téged saját felelősségre hamarabb is, szinte rögtön akár, amint bírsz, csak a babát nem.

Kisfiad mekkora? Sok nagytestvér "túlélte" már és rokonai meg saját tapasztalataim szerint mindig jobban sül el, mint amennyire az anya fél a különválástól.

2018. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Pécsett 4 nap.
2018. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
De téged megnyugtat, ha tudod, hogy ki hány napot van bent? Csak nehogy beleéld magad, aztán csalódnod kell. Úgy készülj, hogy akár 5 napot is bent kell lenni, rendezd el az otthoni dolgokat, a kisfiad felügyeletét, csomagolj több holmit és nyugodt legyél, kár stresszelni. Az én lányom 4 éves volt, amikor a 2. született, ma 8 éves és semmire nem emlékszik, csak 1-1 kép ugrik be. Pedig nagyon anyás volt, én is rettegtem, közben meg tök jól elvolt a mamájával meg a férjemmel, én gondoltam túl az egészet.
2018. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Öt nap után.
2018. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
100%
Márciusban szültem Zalaegerszegen.Csaszarral a szülést követő 4.nap délelőtt mehetnek haza, ha nincs semmi probléma.Az én kisfiamnak nagyon sokat esett a súlya, így mi csak 5.napon tavozhattunk.Jobb ha az ember előre felkészül, bár kívánom,hogy Te hamarabb szabadulj majd a kórházból.
2018. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
2x császároztak a Honvéd kórházban. Először szerda este, szombat de. engedtek el, másodszor szombat éjjel és hétfőn reggel engedtek el. Mindkét gyerek és én is rendben voltam.
2018. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
4éves a fiam,csak a párom van, szüleimmel nem vagyunk jóban,a párom szülei nem Magyarországon élnek, 3eve vagyok a párommal,eddig kB 5*ha latták a szülei a fiamat! 2napot tud majd vele otthon lenni a párom mert hivatalos bejelentett munkája van nagyon sokat hordott mostanaba orvoshoz,nem engednek neki többet, ezt már kijelentettek, miután haza jöttem a kórházból utánna kap 1hetet hogy otthon legyen velünk és ennyi nincs több szabadnap vagy szadsag, ezért kérdezem mikor engednek ki leghamarabb, mert 2nap tud vigyázni a gyerekre utánna nincs hol legyen! Természetessen gyerek nélkül nem jövök haza a kórházból.
2018. aug. 27. 15:35
 19/27 anonim ***** válasza:
Keddi napon volt a császár, engem elengedtek pénteki napon, de a babám besárgult, így még ráhúztunk 3-at.
2018. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

4 éves ovist azért már bátran lehet az apjára hagyni, meg hát az apja. Nálunk az első gyerek 3 évesen járt így, jöttek be látogatni meg jártak játszótérre, jól megvoltak, szintén fiúsan.

De két hetesen meg anno két hétre maradt otthon apával, mert visszakerültem a kórházba szövődmény miatt - ami persze ritka, de szülésnél sajnos nem mindig lehet ennyire kicentizni a napokat.

2018. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!