Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rosszat jelent 38 hetes...

Rosszat jelent 38 hetes ultrahangon a méhlepény III. fokban érett? Hogy kell kiszámolni a magzat becsült sulyát és hosszát.

Figyelt kérdés
Ultrahangos leleten melyik adat mit jelent?
2010. jún. 24. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

[link]


A III. fokban érett lepény az bizony elég nagy baj, mert a baba kevés tápanyaghoz illetve oxigénhez jut, de erről és a további teendőkrúl a dokidnak fel kellett volna világosítani! Bármelyik percben leválhat a lepény és megszülhetsz, amiből baj nem lenne már ilyenkor.

2010. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Itt pedig ki tudod számítani a ~ súlyát.

[link]

2010. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

38. héten már teljesen normális, hogy a lepény III. fokban érett. Közeleg a szülés, de még így is túlhordhatod a babát.

Nekem a 35. héttől volt III. fokú, mégis a kiírt napon született meg a fiam, nem indították, akkor jött, magától...

Ilyen idősen nekem már mindig ráírták az UH-s papírra a becsült súlyt. hosszúságot nem.

2010. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 3.fokú érettség ennyi idősen úgymond már normális.

Súlyt a mért adatokból becsül a gép ( bpd, mellkas, combcsont) De ez nem igazán mérvadó...

Hosszt nem tudnak mérni!

2010. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!