Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes nem szoptatós hálóinge...

Érdemes nem szoptatós hálóinget bevinni a kórházba?

Figyelt kérdés
Csak 1 szoptatós hálóingem, és 1 szoptatós pizsamám van. Ezeket is sok utánajárás után találtam, mert nekem a Brendon-os 8000-es drága.
2010. jún. 26. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én 3 db szoptatós hálóinget vittem, és egy pizsamát, ami végig gombos volt.


Sztem nem feltétlen muszáj már többet venned, elég, ha viszel 2-3 pizsama alsót a pizsama felsőhöz, mert ált. alul szokott gond lenni (ha modnjuk átvérzed az alsót).

2010. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ja, és vigyél azért szoptatós melltartót és melltartó betétet bele, hátha Te olyan szerencsés leszel, hogy dőlni fog a tejed :))) Kívánom így legyen. (nekem sajna alig volt, így ez a "probléma" engem nem érintett).
2010. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem is volt "szoptatós" hálóingem. Olcsót is kapsz olyat (made in China), amelyen van 3-4 gomb felül, tökéletesen tudsz szoptatni is benne, és az anyaga se gáz.:-)
2010. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok megint. Jaa, igen, nekem is ilyen "szoptatós" kínai hálóingem volt, 3 db, felül 4 gombbal. Made in China.. :) A célnak tökéletesen megfelelt, 1.000 Ft volt darabja... és mielőtt azt gondolnád, nem vagyok egy igénytelen nő. (de tudtam, nem lesz szükségem rájuk aztán, "csak" arra a 3 napra használtam, meg itthon néha az első 3 hónapban.
2010. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is gombos hálóinget vittem, másodjára pedig szabadidő nadrágot és pólót. (fekve szoptattam, így csak felhúztam és kész)

Nem hálóinget, mert zavart. Egyrészt az ajtóban álltak látogatók. Szólni nem szóltam volna nekik, mert a babát nem lehetett kitolni a folyosóra és teljesen megértettem apukát, aki szeretett volna gyönyörködni a gyerekében. És zavart, hogy felcsúszik a takaróm meg le. És olyan öregasszonynak is éreztem magam hálóingben. Úgyhogy inkább nem azt vittem.

2010. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a szabadidőnadrág+póló variáció kelt olyan elhanyagolt, igénytelen kismamát... mikor én szültem, a mi szobánkban is volt egy ilyen kismama. (Mintha nem lett volna már ideje beszerezni egy hálóinget "feeling").
2010. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem vittem mert a kórházi hálóinget naponta 2x cseréltem. Csak szoptatós melltartót vittem és jó is volt mert a saját hálóingem nem véreztem össze.
2010. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én nem vittem hálóinget. rendes pizsamát vittem, de így is kényelmesen tudtam szoptatni
2010. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hát gondolhatjátok, hogy én is a kínaiban kezdtem a nézelődést! :) Persze nálunk semmilyet nem árulnak... :(

Melltartót már megrendeltem, betétet megvettem. Köszönöm a tanácsokat!

2010. jún. 26. 14:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Na jó, ez lehet, hogy igénytelen elhanyagolt. De nekem furcsa, itthon napközben sem döglök egész nap az ágyban, hálóingben- Tőlem ez idegen. Úgyhogy, igen én a kórházban is, reggel lezuhanyoztam, felvettem nappali ruhát. És napközben nem feküdtem a takaró alatt egész nap meg nem aludtam, hanem tettem vettem.

És nekem visszataszító, amikor a kórházi folyosón, sztk-ban valaki hálóingben, papucsban, köntösben van. És vittem magammmal rendes ruhát és abban mentem vizsgálatokra (amíg nem szültem)és ki az udvarra levegőzni. És utána is rendes ruhában voltam, amiben otthon lennék napközben.

2010. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!