Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van Szombathely környékén/Duná...

Van Szombathely környékén/Dunántúlon olyan kórház, ahol úgy szülhet az anyuka, ahogy szeretné? (pl. négykézláb, gátvédelemmel. )

Figyelt kérdés
Barátnőm külföldön otthon szült, a második babájukat Mo.n szeretné, de Szombathelyen pl. csak hátonfekve & lekötözve mehet a kitolás a kórházban. Nem feltétlenül ragaszkodik az otthonszüléshez, csak annyi a kívánsága, hogy beleszólhasson a szülés menetébe, és úgy szüljön, ahogy szeretne.
2010. júl. 5. 11:17
 1/3 anonim válasza:
Nemrég szültem Szombathelyen nagyon jók a tapasztalataim, megváltozott a régi hátonfekvős rendszer, komfortos szobákban, sokféle alternatíva közül választhattam, az orvos tanácsára gumilabdán vajúdtam, de kötél, medence, bordásfal, ...stb, mindenre van lehetőség, a gátvédelem már alap, csak legszükségesebb esetben vágnak. Minden feltétel adott -tárgyi és humán szempontból - a lazuláshoz, jó komfortérzethez. Van összehasonlítási alapom, első gyermekem 18 éve született Bp-en, (lélektelen tárgyként kezeltek) második 9 éve Pápán, itt emberileg jobb volt, de még a régi feltételek között. Nyugodtan jöjjön Szombathelyre!
2010. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hááát... 11 hónapja szültem Szombathelyen, inkább nem...
2010. júl. 10. 19:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindkér gyermekem Szombathelyen született.Semmi kivetnivalóm nincs a kórházzal kapcsolatban!!
2011. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!