Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az jobb, ha beindul a szülés...

Az jobb, ha beindul a szülés vagy, ha megindítják? Nekem indítani akarják kedden, de szeretném, ha magától indulna ezért ma megcirógatom a párom.

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,a gyerek ugyanolyan egészséges lehet úgy is.
2010. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyébként feleségem szögdellt és működött.....
2010. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Természetesen az a jobb, ha magától indul be! Ha spontán, beavatkozás nélkül indul, akkor a fájások fokozatosan erősödnek, míg az indítottnál (főleg oxitocinos) rögtön erősek a fájások és sokkal hamarabb is követik egymást. Sok sikert a mai "cirógatáshoz" :D! Remélem bejön !!!! Könnyű, spontán szülést kívánok!
2010. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Aranyos vagy! :)
2010. júl. 7. 17:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Én két hete szültem igy. A spontán szülés jobb volt, de viszont igy gyors is (másodszor szültem igy). Minden jót!
2010. júl. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem részben inditották,de nem oxitocinnal.Burok repesztés volt,mert 3perces fájások voltak. S utána 1órára megszületett a baba.:) (KB. nem emlékszek pontosan az időre)

Sok sikert. Nekem utána teljesen más volt az együttlét.:(

2010. júl. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen indították, nem volt rossz egyáltalán, és gyönyörű, egészséges a kisbabám. ÉS csak ez a fontos, nem az, hogy hogy bújt ki!

Könnyű szülést!

2010. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Hát attól én is tartok,hogy milyen lesz utána az együttlét! :(
2010. júl. 7. 20:46
 9/13 anonim ***** válasza:

nekem 41+2hetesen indították.és szerintem jobb volt így,igaz hogy egyből erősebbek voltak,viszont nem egész 4óra alatt megszületett a fiam.

az első szülésem spontán indult,nehezen akartam tágulni,majdnem 7óráig tartott.

2010. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rájöttem arra,hogy ez is ember függő.Valaki azt mondja jobb valaki nem.Majd ezek szerint meg kell tapasztalnom.
2010. júl. 7. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!