Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért csinálnak úgy egyesek,...

Miért csinálnak úgy egyesek, mintha a tápszertől meghalnának a gyerekek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Unalmas a téma.
2021. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki úgy gondolkozik ahogy akar és mindenki azzal eteti a babáját amivel akarja.
2021. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Én csak azzal foglalkozom, hogy az én gyerekem mit eszik.
2021. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Mert sokan a saját bizonytalanságukat azzal kompenzálják, hogy de bezzeg ok a legjobbat adtak a gyereknek. (Ami ugye az anyatej). De szerintem, aki rendben van magával, nem érzi szükségét, hogy másokkal foglalkozzon és elméleteket gyártson valamire ami amúgy tudományosan bizonyított. Vagyis, hogy a tápszer MAJDNEM olyan jó.
2021. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg már a könyökökön jön ki. Manapság szerencsére az emberek többsége elfogadóbb és érdektelen a témát tekintve. Sok anyuka lesz.rja, hogy mit eszik más gyereke. Szerencsére :)
2021. jan. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg mert sok olyan hírz hallani, hogy visszahívják a tápszereket ilyen-olyan problémák miatt.

Női mellet még nem hívtak vissza egyet se.

2021. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
Miért csinálnak úgy egyesek, mintha a tápszer egyenlő lenne az anyatejjel?
2021. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tusom miért halnának meg, az én 1-3 naposan talált kiskutyáim és kiscicáim mind tápszeren nőttek fel és mind gyönyörű, egészséges, életerős kisjószág és nagyjószág lett.

Gondolom, ha az állatgyerekeknek ilyen szuper anyatej helyettesítőt bírtak összerakni, akkor az embergyerekeknek még ennél is jobb.

Szóval biztos, hogy tökéletesen elélnek tápszeren is a babák.

2021. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

7 ki csinál úgy? Szerintem senki. De tény, hogy semmilyen releváns hátrány nem éri a tapszeres babákat. (Most az vicc, hogy 1%-kal több esélyük van a cukorbetegsegre) Főleg azért, mert a legtöbb baba azért az első pár hétben minimum hozzájut valamennyi anyatejhez, így ami a legfontosabb, azt megkapja. Hosszú távú kutatások is bebizonyították, hogy az anyatej jobb. De tény, hogy nem annyival, mint egyesek sugallják. Illetve nem mindegy az ivóvíz minősége sem, amiből csinálod. Magarorszagon ebből semmi gond nincsen. Egyes elmaradott országokban valóban az a legjobb, ha nem tapszereznek.

6 milyen gyakran? Milyen sokat? Az elmúlt 3 évben hány ilyen eset volt? Történt belőle konkrét probléma is vagy csak az elképesztően szigorú rostán fennakadt egy 0.5-tel több vagy kevesebb érték? Drogos, pias, nyugtatos, dohányos anyák cicijet valóban nem hívtak meg vissza. Lehet kellene. Kar vagdalkozni ilyenekkel, mert nyilván te magadból indulsz ki, akinek van teje és megteszel mindent hogy rendesen táplálkozz. Nem mindenkinek van teje és nem mindenki táplálkozik megfelelően, akinek van. Nem lehet ilyen élesen bírálni semmit.

2021. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!