Csak en sokallom az idot?

Figyelt kérdés

3+5 hetes:

Eddig 90 ml kellett neki adni kb 3 orankent, de valtottunk tapot es ott ugyan annyi sulyra 120 ml ir 4 orankent.

De eleg hosszu ez a 4 ora es alig birja ki, mar sir es mindent szopizna ami a szaja kozelebe er.

Aztan ugy meg eszi a 120 mlt hogy meg siman tudna enni, az sem normalis!? Ezert sem jobb a tobbszor kevesebb szerintem. En sokalom ilyen pici babanal a 4 orat.


3820g az szuletett most 4600g

Az mennyire ok?


2021. márc. 8. 13:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Es az normalis hogy eves utan 1-2 orara bukik?
2021. márc. 8. 19:27
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos előfordul. Érdemes evés után még egy óráig függőleges vagy legalább félig ülő helyzetben tartani, akkor kevesebbet bukik.
2021. márc. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Normális sajna, lányom is bukós, 9 hónapos lesz és most jutottunk el oda, hogy már csak nagyon elvétve bukik. Nekünk a Milumil AR tápszer segített valamennyit, fél éves koráig azt ette, nem szüntette meg a bukást, de előtte kb 3-4 textilpelus ment a szennyesbe naponta, amikor elkezdte azt enni, akkor már "csak" 1-2.

A hozzátáplálás segít majd, amikor eszik szilárdabb dolgokat, illetve ha megtanul ülni-állni, akkor már sokkal többet lesz "függőlegesen". Addig ki kell húzni sajna.

Lányom sem tud magától ülni még (állni igen), nagyon várom már hogy menjen neki, emiatt is.

2021. márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem refluxos a lányom, de az AR tápszer pl nem jött be. Kaptunk sűrítőport és végül az + tápszer váltás (Hipp) hozta meg a sikert.(de szerintem ez tök egyéni,hogy melyik babának melyik jön be) 5 hónapos kora körül már alig alig bukott, amióta megtanult felülni egyáltalán nem.
2021. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!