Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Következő babának új szett...

Következő babának új szett cumisüveget vegyek, vagy csak a gumi részeket cseréljem ki?

Figyelt kérdés
Mam cumisüvegekről van szó. Annyira szép, jó állapotban vannak, hogy nem tudom eldönteni inkább csak a gumitömítést és cumikat cseréljem ki vagy teljesen újakat vegyek.
2021. márc. 31. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
én nem dobnám ki a cumisüvegeket, csak alaposan fertőtleníteném. minek pazarolni, szemetet termelni fölöslegesen? a "kopó" részek is fertőtleníthetők, szóval ha nincs vele gond, azt sem dobnám ki, bár gyanítom legalább 1-2 éves lehet, akkor meg már érdemesebb venni újat. a cumi része valószínűleg ugyis cserés lesz egy idő után.
2021. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én is csak új etetőcumit vennék és magát az üveget egyszer kifertőtleníteném.
2021. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Miért kellene új cumisüvegeket venni?
2021. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Én teljesen újat vennék
2021. márc. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Csak a tömítést az alján és a cumit cserélném ki, teljesen felesleges az egész üveget cserélni, ha semmi baja.
2021. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Annyira szánalmasok vagytok,hogy lepontozzátok 0-ra azt aki mást írt. Én lecserélném,ennyi,semmi rosszat nem írtam,pedig irhattam volna,hogy nem adnék használt üveget,mert nem egy nagy összeg pár cumisüveg,es nem ezen spórolnék,és nem pontoztam le senkit....
2021. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felpontoztalak kedves 6-os! 😊 #2
2021. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem újat. Az újszülött méretű cumisuvegek elég jó állapotban megmaradtak, én nem is a költség de a környezetvédelmi szempontok miatt sem.
2021. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!