Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Aki a Milumil AR Optimát adja...

Aki a Milumil AR Optimát adja a babájának, szintén hagyja az elkészítés után 7 percet állni hagyni? Ez van a dobozra írva, eddig észre sem vettem.

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 15:21
A kérdező szavazást indított:
Milumil AR Optimát
Tápszer
Baba
7perc
3 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
1 hete eszi a babám, eddig nem olvastam el ezt a részt. Mostmár hagyom állni, hisz pont az a lényege, hogy sűrű legyen. Most úgy kezdem egyből kaja megcsinál, pelus csere, addig is elterelődik a figyelme, hisz ilyenkor már nagyoon éhesek tudnak lenni a babák. :) csak arra lettem volna kíváncsi ha ezután nem vártam volna ki azt a 7 percet, bent a pocakban kezd el sürűsödni? Vagy miért gond? Esetleg akkor hasfájás okozna? Köszönöm! :)
2021. jún. 11. 15:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ideje lenne már megtanulnod, hogy a szavazási lehetőség nem egyenlő a kulcsszavak megadásával...


https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2021. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj ez nem az én kérdésem. Ez az első kérdésem ezen az oldalon. De köszönöm a választ a kérdésemre.
2021. jún. 11. 15:31
 4/7 A kérdező kommentje:
De most olvastam el, akár én is feltehettem volna, 3 kisfiam van. 😄
2021. jún. 11. 15:32
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Állásában sűrűsödik. Ha eszi úgy nem áll és nem lesz sűrű.
2021. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiam 2 évig ette, sosem vártam vele. Nem olvastam soha hogy kéne, bár azóta változhatott is.
2021. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, rajta van a dobozon.


Hagyd állni a tápszeroldatot(kb.7percig),hogy besűrűsödjön. :)

2021. jún. 12. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!