Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIÉRT szeretnének legtöbben...

MIÉRT szeretnének legtöbben kislány babát?

Figyelt kérdés
A fiúk is aranyosak és kevesebb a gond velük úgy értem kamasz korban

2021. jún. 7. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Baba
Terhesség
15 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Tetszik a szavazás :D Mi azert szerettünk volna kislányt,mert ferfi ágon öröklődő cukorbetegség van. Persze fiunk lett,de nem banom :D
2021. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%

Én lányt szerettem volna, mert lányos anyának tartom magam (lányom is lett). Amúgy lehet, hogy amiatt, hogy nekem csak lány hugaim vannak.

De persze, ha fiú, annak is örültem volna.

2021. jún. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Sztem ez a nőkre jellemző. Mert közelebb értik magukat a lányhoz. Nem tudják mit kezdjenek egy fiúval. Már aki. Én sosem voltam igazán csajos. Mindig fiút szerettem volna
2021. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Hárman vagyunk lány testvérek, egyszerűen csak lányos anyukának érzem magam. Kislányom van és bízom benne, hogy húga lesz. :)
2021. jún. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
Én azért, mert lánynevem van, fiú nincs, illetve tesómtól kaptam kb.3kamionnyi lányruhát fiú meg egy sincs😂 Amúgy nekem tök mindegy lenne, mindkettőt szerettem volna, viszont a családunkban nem szoktak fiúk születni. De a fentieket tekintve, ha valami csoda folytán még lesz gyerekem, biztos vagyok benne, hogy fiú lesz🤷
2021. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
Egész életemben fiús voltam, fiú barátaim voltak, olyan játékokat játszottunk, azt reméltem fiaim lesznek. 3 karakán lányom van🙂
2021. jún. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első valaszolotol kerdezem:

ferfi ágon öröklődő cukorbetegséget csak fiúk örökölhetik??

2021. jún. 8. 00:06
 8/25 anonim ***** válasza:
36%
Mert idióták
2021. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
85%
A játszótéren egy anyuka azt magyarázta nekem, hogy a lányok kedvesebbek, jobban kezelhetőek. Figyelmébe ajánlottam a 3 kisördöggel felérő lányomat és a csendes, mosolygós, bújós fiamat... Ez is egy (téves) közhiedelem, hogy a lányokkal könnyebb az élet.
2021. jún. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%
Mert punci pártiak
2021. jún. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!