Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ritkan manokazik a babam es...

Ritkan manokazik a babam es most olvastam hogy az magy baj?

Figyelt kérdés

Miota megszuletett ritkan kaksizott, vegyesen kapott 3,5 honapos koraig anyatejet es tapszert es csak kb 3 naponta kaksizott, most mar csak tapszeres es most lesz 5 honapos es csak 4 naponta kaksizik. 2 honapos koraig nagyon hasfajos volt de az mar el mult. A kaksi nem kemeny hanem kremes allagu. Es zoldes es sargas, tobb a zold. Nem veszem eszre hogy fajna neki a hasa talan pont kaksi elott. A labait szokta ki nyujtani mereviteni sokszor. Kint vagyok angliaba es hogy csak telon beszeljek orvossal is ido pont kell es nincs kb sose.


Nagy gond lehet?


2021. júl. 2. 12:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Ha zöldes, az valamilyen fertőzésre utalhat.
2021. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ha nem fáj akkor nincs baja lassabb az anyagcseréje. Adj neki gyümölcsleveket, hátha valamelyik gyorsít rajta.
2021. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ételallergia is lehet. Ha nem bűzös, akkor nagyobb gond nem biztos, h van.
2021. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Manókázik???
2021. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez így ebéd után nagyszerű volt, köszi. Bár a manókázás miatt kattintottam a kérdésre, mert nem tudtam wtf az a manókázás...
2021. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Manókázás 👏🤣🤣
2021. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

Nyelvújítás angol módra?

Magyarországon a gyerek kakil (nagydolgozik, becsinál, székel, szarik stb), nem manókázik!

2021. júl. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Kaksi-maksi

Mi az a manokázik?

Angolul is úgy beszélsz, mint egy idióta vagy csak magyarul?

2021. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Azt hiszem mindenki azt mond ra amit igazabol akar, mi poenbol mondjuk igy, 🤷‍♀️ Neha megyek meg nezni a manokat stb. Olyan gagyi hogy vicces vele poenkodni, ti karotnyeltuek😃 sosem hulyultok?


Igen, almanak a levet kezdtem el neki adni, hatha. Kosznom az eddigi valaszokat ! Mindenkinek vidamabb napott!

2021. júl. 2. 13:06
 10/18 A kérdező kommentje:
5-os , bocsi! egeszsegedre ! 😆
2021. júl. 2. 13:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!