Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ritkan manokazik a babam es...

Ritkan manokazik a babam es most olvastam hogy az magy baj?

Figyelt kérdés

Miota megszuletett ritkan kaksizott, vegyesen kapott 3,5 honapos koraig anyatejet es tapszert es csak kb 3 naponta kaksizott, most mar csak tapszeres es most lesz 5 honapos es csak 4 naponta kaksizik. 2 honapos koraig nagyon hasfajos volt de az mar el mult. A kaksi nem kemeny hanem kremes allagu. Es zoldes es sargas, tobb a zold. Nem veszem eszre hogy fajna neki a hasa talan pont kaksi elott. A labait szokta ki nyujtani mereviteni sokszor. Kint vagyok angliaba es hogy csak telon beszeljek orvossal is ido pont kell es nincs kb sose.


Nagy gond lehet?


2021. júl. 2. 12:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
44%

De, a vicces dolgokon szoktunk nevetni, de ez nemhogy nem vicces, még csak nem is értette senki, hogy mit írsz!

Na de nem baj, biztos mindenki hülye csak te nem.

2021. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
8-as inkabb azt nezd meg te hogy beszelsz! Miert pont Angol? Norvegul! Sok szeretetet kuldok neked ugy latom szukseged van ra! Puszi!
2021. júl. 2. 13:10
 13/18 A kérdező kommentje:

11- es

Szoval nem mondtam hogy ez aztan nagyon vicces. Hanem pont hogy olyan sz@r hogy mar faj es ezzel poenkodunk. De neked nem mindegy? Ilyenen fen akadni, inkabb az a vicces! Persze hogy csak en nem vagyok hulye 🤦🏼‍♀️

2021. júl. 2. 13:14
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

Próbáld meg a 111et felhivni.

Én mostanság mindent ezen tudok elintézni.

Én még csak 30hetes vagyok, de akármi bajom volt ezt a számot hívtam, mert a gp sose veszi fel.

Hátha intéznek valamit, vagy mondanak, hogy mit csinálj!

2021. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Hívd fel a Health visitor-t és mondd el, hogy nagyon-nagyon aggodsz (ne félj el tulozni!) A miénk mindig ratelefonált a dokira ilyenkor hogy nézzen rá a gyerekre. Bár mondjuk nálunk amúgy is jó fej a gp és mindig megnézi a gyereket
2021. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!
2021. júl. 2. 16:23
 17/18 A kérdező kommentje:
Viszont kb 2 honapja adnom kellett nekik egy kis szeklet mintat es meg neztek azt mondtak nincs baj, es azota ugYan az a helyzet.
2021. júl. 2. 16:24
 18/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom ha más felnőttekkel beszélsz akkor illik a közös nyelvet beszélni, de mi manókázzuk ki, hogy mit akarsz mondani..

Ezt csak úgy ideböfögtem... 🤪

2021. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!