Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 5 etetés egy nap 6 hetes...

5 etetés egy nap 6 hetes babánál szerintetek kevés ?

Figyelt kérdés
Eddig 7-8 alkalommal evett 60 ml-t tápot kb 3 óránként, két evés között meg cicizett. Doktornő ajánlására felvittük 90 ml-re az adagot, amit meg is iszik, evések között cici, a baj csak az, hogy már nem 3 óránként eszik, hanem 4-5 , éjjel 6-7 óránként. Így napi 5-6 alkalomra csökkent az evések száma. Nem kevés ez egy 6 hetesnél? Születési súlya 2840g volt, kórházból hazajövő súly 2670g, most 3780g. Szerintetek ne adjam neki oda a 90et ? Félek hogy a cicizés rovására is megy.
2021. júl. 29. 03:52
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
nem kevés, miért lenne az. és etetések között miért cicizik?
2021. júl. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Mi az hogy cicizik?
2021. júl. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért mert annyi tejem nincs, hogy csak azzal tápláljam. Ezért evések között cicizik csak
2021. júl. 29. 07:49
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
de akkor az etetést kéne mellről kezdeni, és utána pótolni. nem állandóan etetni.
2021. júl. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyet értek én is, szoptatás, utána tápszer, aztán pihen a pocak.
2021. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sokszor kezdem az etetést szoptatással de aztán bőgés van belőle, nem elég neki a tejem, utána kapja a tápot.

Vagy pedig szoptatás közben elalszik,kicsit alszik, utána felsír hogy éhes.

Valamit rosszul csinálhatok mert a tejem sem akar több lenni a szoptatásoktól. Első egy hétben csak szoptattam, de nem volt elég már akkor sem a tejem, elaludt cicin, én azt hittem jóllakott, de végül kiderült, hogy elfáradt. Végül be is sárgult,fogyott is kicsit, 2 napra visszakerültünk kórházba. Akkor kezdtük el a tápozást.

2021. júl. 29. 10:29
 7/7 anonim ***** válasza:

a besárgulás születés után ilyenkor előfordulhat. nekünk is volt.

de most már nem újszülött, szerintem pár percig hagyd mellen, ami benne van, azt hamar kiszívja, utána adj neki tápszert, amennyit kér

2021. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!