Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 óránkénti etetés napközben...

4 óránkénti etetés napközben 5 hónapos babánál?

Figyelt kérdés

Tegnap volt itt védőnő és kérdezte, hogy még 3 óránként szoptatom a kisfiam, vagy már kibír 4 órát is.

Este 8 és reggel 7 között alszik, így napközben 5-6 alkalommal eszik. A hozzátáplálást 6 hónaposan kezdjük.

Van már egy nagyobb gyermekem, ő is hasonlóan evett.


2017. jan. 5. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell 4 óránként enni de van baba aki 4-5 órát is elvan egy étkezéssel, állítólag.

Az én kisfiam napirendje nagyon hasonló volt a tiédhez, fél 8-tól aludt 6-fél 7-ig és 5x (néha 6x) evett 3 óránként, ha nem szólt bele a nappali alvása de ez ritka volt 40 perces alvások mellett.

2017. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs abban semmi jó ha ritkábban eszik, a védőnő meg miért frusztrál téged ilyen hülyeségekkel?

Soha nem néztem milyen gyakran eszik, mindig szólt, amikor megéhezett, vagy éreztem, hogy már tele van a cici.

2017. jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!