Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » BEBA sensiduo csomósodik, ha...

Judit8601 kérdése:

BEBA sensiduo csomósodik, ha elkavarom, habzik. Ki hogy készíti el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kevés tejem van így hozzá kell táplálnom tápszerrel.

A BEBA SensiDuo tápot írták fel. Durván csomósodik, így a tápanyag fele nem kerül a löttyibe.

Felforralom a vizet vízforralóban, beleöntöm a steril cumisüvegbe. Utána belelapátolom a tápszert és óvatosan elkeverem. Mire lehül 38 fokra már az alján van a táp fele.


Ti hogyan készítitek el? Van valami trükk erre?


Válaszokat előre is köszönöm!


Sziasztok!



2021. aug. 30. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Elöször tedd bele a tápszert és kevés, nem egészen forró vízzel keverd el. Ha rendesen feloldódott, akkor töltöm hozzá a többi vizet, de azt sem forrón.
2021. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen rosszul csinálod, már ne haragudj. Úgy állj neki ahogy 1 írja, szerintem teljesen logikus amúgy, minden forró italt így kell kikeverni a zacskós levestől a Neocitranig :D
2021. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 én is úgy csinálom, hogy kimérem a vizet, behajítom a mikróba melegedni majd beleteszem a tápszert összerázom és issza is. Igaz amit használunk az gyorsan oldódik.

Kérdező! Sokkal egyszerűbb ha leforralsz egy nagyobb adag vizet és azt kancsóba teszed kihűlni. Aztán ha éhes a gyerek vagy megmikrózod vagy vízforralóban rámelegítesz és visszahűtöd a hideggel aztán azonnal ehes is a baba, nem kell 10-20 perceket várni. Jah és nem kell pont 38 fokosnak lennie. Ne égesse meg a nyelvét az a fontosabb.

2021. aug. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Ne a forró vízbe tedd a tápszert, az úgy nem jó, vissza kell hűteni a vizet. Én úgy csinálom, ahogy a 3-as írja, kancsó víz és mindig csak annyit melegítek meg egy kicsit (az én lányom nem szereti a nagyon meleg tápszert), amennyi kell az adott étkezéshez. Ő Milumilt iszik, de egy év alatt egyszer sem csomósodott be a tápszer.
2021. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A válaszok nagy része nem segít, mert amit a kérdező ír az egy speckó csomósodós tápszer. A Milumil nem viselkedik így.
2022. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!