Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem kell a babának a tápszer....

Nem kell a babának a tápszer. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kisfiam hat hónapos.

Két hónapos koráig anyatejes volt, akkor hosszabb ideig kórházban voltam, azóta tápszeres. Nem volt gond a tàplálással, és amikor egy hónapja elkezdtem a hozzátáplálást, az is jól ment. Elfogadta a kanalat és minden ízt is. Viszont ezzel egyidejűleg a tápszer egyre kevésbé kell neki. Látom, hogy éhes, de a cumisüveget eltolja, tejpépből, főzelékből, gyümölcsből pedig megeszik szinte akármennyit.

Probáltam a gyerekorvos tanácsára sűrűbb tápszert, nem vált be. Próbáltam más cumisüvegből, az se jó, kinomban már pohárból is, az se jó, holott a vizet szépen issza belőle.

Mit tehetnék? Mit próbáljak ki?

A 2-es tápszer miben lenne más?


A tízórai étkezés van kiváltva, néha az uzsonna, a többi 5 alkalommal még a tápszerrel próbálkozom, de ha 120 ml lemegy alkalmanként, annak már örülök….



2022. jún. 19. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És próbáltad hidegen melegen is? Mert a fiam pl fogzás alatt csak hidegen itta meg..
2022. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én belekevertem kajába
2022. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
21%
De miért kell erőltetni?Basszus semmi baja nem lesz,ha nem eszik tápszert!És hiába pontozzátok le az egyest!A fiam pont 5 hósan csinálta ezt!Evett akkor már mivel éhen nem halhatott.Jaaj milyen érdekes,felnőtt és nincs baja,csak mert nem evett tápszert!
2022. jún. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!