Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Kevesebb lehet a tápértéke az...

Kevesebb lehet a tápértéke az új tápszernek a régihez képest vagy csak simán ekkora étvágya van a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Már a kórházban is milumil ha start prosyneo-t kapott és kb 1 hétig itthon is ezt ette de szorulásos lett tőle, így gyerekorvos javaslatára váltottunk milumil komfort 1-re. Mióta ezt eszi van széklete is, bár még mindig kicsit hasfájós, de ami inkább érdekes, hogy mióta ezt adom neki már 100ml-t megeszik belőle, ha kevesebbet adok neki akkor vagy 2 óránként éhes vagy az etetések közti időt végigüvölti és mivel ugye éhes így aludni sem tud.


Félreértés ne essék nem fogok csak azért kevesebbet adni neki és konkrétan éheztetni mert csak 2 hetes és nem kellene ennyit ennie, csak pusztán érdekel a dolog.


Egy kis infó, nem tudom számít e, 3845 grammal született, 3625-el hoztuk haza, szval nem picike.


2022. júl. 16. 20:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, tudom hogy kell kiszamolni, érdekes mód ő nagyon ritkán szeretne többet, sőt, inkább kevesebbet eszik, mostanaban ezt az egy adagot is 3 reszletben eszi meg, minden baba más 🤗 tök egészséges, mosolygós baba, szerintem a meleg tesz be neki mert ő extra izzadós, nem bírja a meleget, látszik hogy az apja svéd 😂 pisis kakis pelus van, hízik is így is szóval nem aggódok 🤗
2022. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!