Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Melyik a legjobb tápszer egy...

Melyik a legjobb tápszer egy 2,5 hetes babának akinek nagyon nehezen megy a kakilás?

Figyelt kérdés

Eddig Milumil HA Optima Startot kapott 30ml-ként egy kanállal de már 40ml/kanál adjuk neki Szentkirályi Babavízzel és mégis szenved kakiláskor.

BioGaia-t kap napi 5 cseppet.

Próbáltuk masszírozni, tornáztatni, szélcsövezni, Espumisan, Mecsek tea, de eddig semmi nem akar működni és már nagyon sajnáljuk szegényt, hosszas dajkálás, járkálás előzi meg vele a kakilást és már a pelust is levesszük ezekben a nagy melegekben hogy lássuk mikor jön...



2022. júl. 28. 09:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

#7-es vagyok. Nem értem a lepontozást. Nem bunkóságból írtam amit írtam, hanem tapasztalatból.

A lányommal ugyanezt a tortúrát csináltuk végig. Próbálgattuk a tápszereket, már tényleg mindent. Szerintem több is volt, mint 6 féle, mert még valami szója alapút is próbáltunk. És tök mindegy volt, nehezen kakilt. Pedig ő teát is ivott a tápszer mellett, nem is keveset. És mégsem. Aztán idővel kinőtte.

Azért is mondtam, hogy a gyerekorvost kell kérdezni, mert ő tudja, milyen hiperszuper új fejlesztésű tápszerek vannak már mostanában.

2022. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Azon kívűl hogy próbálkozzatok más tápszerekkel is nyugodtan orvossal egyeztetve.

Nyugi nekünk egy egy kaki előtti sírás 45perc 2 óra volt. Volt hogy annyira sírt, hogy meg kellet fujkodni, hogy levegőt vegyen, illetve azon gondolkoztunk egyszer kétszer, hogy bevisszük ügyeletre pedig anyatejes baba volt. Ne aggódjatok jobb lesz, idővel.

2022. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

#7 és #11

Nem pontoztalak le :)

"Szerinted a válasz hasznos."

És köszönöm a válaszod.

#10

Szoptatási tanácsadóval még nem beszéltünk.

2022. júl. 28. 10:44
 14/18 anonim ***** válasza:

Tényleg hígabb lesz,bocsi.Már olvasni se tudok 😅

Nálunk csak a Milupa tápszerek voltak jók.Beba újszülött tápszer után megváltás volt.

3-as voltam

2022. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én is a prosyneot javaslom. nekünk sosem volt vele gond.
2022. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
25%
2,5 hetes a gyerek és full tápszeres = ennyi idő alatt be se áll az anyatej annak se aki tényleg próbálja, azaz nem próbáltatok eleget. Kár.
2022. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
85%
#16-os, te már csak tudod, ki mit próbált vagy nem próbált. Okoskodni jöttél gondolom....
2022. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Beba Ha Sensiduo vált be
2022. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!