Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Van más is aki félálomban...

Van más is aki félálomban tudja szinte csak etetni a babáját?

Figyelt kérdés
3 hónapos, de akkor eszi meg a tápszert normálisan amikor készül elaludni. Probáltunk neki időt hagyni..4 -5 órán keresztül meg sem szólalt hogy éhes ..700-800 ml tudunk neki adni 24 óra alatt.

2022. okt. 14. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 7-8 dl elég. Beletömni úgysem tudod ha nem éhes. A lányom is kb ennyit evett és kb 6,5 kg volt akkor.
2022. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is volt ilyen időszak, aztán rájöttem, hogy lehet nem is éhes, amikor kínálom. Ha éhes hidd el, hogy enni fog nap közben is. :) ez a mennyiség meg elég, az én fiam sem evett többet ennyi idősen.
2022. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez az hogy próbáltuk többször hogy hagyjuk hogy jelezzen..de 4-5 óra el telt..evett 40 ml és ennyi..

egyszerűen mintha nem lenne neki éhségérzete..nem tudom hova tegyük vagy hogy merre haladjunk vele..

2022. okt. 14. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha hízik eleget akkor nincs gond, neki ennyire van szüksége. :)
2022. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy időszakban nálunk is hasonló volt a helyzet. Nap közben is evett rendesen,de aludni evéssel aludt el. A felét aludva ette meg. Ha hetente méred és gyarapszik a súlya nem gond. Csak ne mérd sürün mert nem egyformán gyarapszik a súlya.
2022. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat:)
2022. okt. 17. 19:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Ugyanigy voltunk mi is, félálomban etettem a kicsit...ez mára odáig fajult, hogy csak 2-3 alkalommal akarja elfogadni a tápszert, mert többször nem alszik...2 alkalommal kerültünk be a kórházba emiatt, kiszáradással

Mai napig küzdünk, 6 hónapos lesz

Kész katasztrófa az etetése

Nem tudom mi lesz igy vele, az orvos azt mondta legutóbb, hogy ezt a gyermeket csak én akarom életben tartani...egyszerűen az éhség jelét sem mutatja...olyan mint aki nem akar élni, ezt látom én is rajta, szörnyű érzés ez


Elkezdtük a hozzátáplálást, de 50 grammtól többet nem eszik

Ebben bízok, hogy szépen lassan haladunk, és jobb lesz minden


15 kg fogytam, menszesz zavarom van a sok stressztől.

2022. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 nagyon sajnalom. Hany grammos amugy?

Talan ha mas fele izu dolgokst probalnatok hozza taplalaskent? Nehez barmihez is nyulni..vagy hogy melyik iranyba menjel

2022. okt. 30. 08:49
 9/10 anonim ***** válasza:

7 kg, mindeent próbáltam már, de nem jön be neki semmi

2.baba de én kajak minden nap sírok miatta, hogy ilyen.

De senki nem tud segíteni,mindenki azt mondja fogadjam el hogy ilyen

Ha mégegyszer előfordul a kiszáradás, megyünk a Heim Pál kórházba, rakjanak be neki szondát vagy oda költözünk vagy nem tudom

Katasztrófa a mai napja is

3 szor evett tápszert...alig van meg az 500 ml, viz,tea semmi nem kell neki

2022. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 szoritok nektek, bizom benne talalnak egy megoldast hogy segítsenek a dr.
2022. nov. 2. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!