Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ki hogyan tárolja a bontott...

Ki hogyan tárolja a bontott zacsis tápszert?

Figyelt kérdés
2x400 grammos 1 doboz és éjjel elég macerás 1 kézzel (másikba a félig alvó félig síró gyerek) kiszedni egy adagot ugy h rendesen le is tudjam húzni a felesleget
2022. nov. 13. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Adagold ki előre a cumisüvegbe a port. Melegíts vizet egy másik üvegben, öntsd rá és voila!
2022. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Lehet kapni tápszeradagoló dobozt. Nekem Mam-os van, 3 fakkja van igy 3 adag tápszert lehet tenni bele.
2022. nov. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Ha teheted, és van a közelben, én azt javaslom, menj el egy Müllerbe. Ott Németországból importált tápszereket árulnak. Tartós, masszív dobozban vannak, a doboz visszazárható műanyag fedelű, belül a fedélen van kanáltartó, a doboz egyik sarkában pedig műanyag lehúzó, amin le tudod húzni a kanalat, a felesleges tápszer pedig visszaesik a dobozba.

Ha esetleg Milumilt iszik a babád, akkor vegyél Aptamilt, az egy az egyben a milumil, csak németben más néven árulják.

Mi egyszer megvettünk egy ilyen dobozos tápszert, és azóta is boldogan használjuk a dobozt, áttöltjük bele az aktuálisan felbontott gyógyszertárban kiváltott tápszert.

Képet nem tudtam feltenni, de guglizz rá, hogy Aptamil, és a képek között látod, milyen a doboz.

2022. nov. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3as. Nagyon menő lehet az a doboz, szívesen kipróbálnám, de lactogen harmony-t eszik a babám ami bevált neki így nem szívesen váltanék másra ha nem muszáj, de köszönöm ☺️
2022. nov. 13. 19:01
 5/15 anonim ***** válasza:
53%

Éjszaka én úgy csinálom, hogy az üvegben van előre kimérve a víz, az a melegítőben van.

A tápszert pedig tápszer adagolóban készítem elő.

Mondjuk én nem veszem a kezembe a babát, amíg megcsinálom. Egy kis lámpát szoktam felkapcsolni amikor megcsinálom, még véletlenül se viszem ki a kicsit, nehogy felébredjen még jobban. Addig az ágyban hagyom, amíg megcsinálom neki. Csak utána veszem ki.

2022. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én sem kapcsolok lámpát, konnektorba dugós éjszakai fény mellett ügyködök. A baba pedig velünk alszik (külön ágyba) az emeleten, nem akarom h éjjel felébressze az apját míg én lemegyek megcsinálni a kajáját.plusz ha nem veszem fel akkor teljesen felébred mire megfordulok
2022. nov. 13. 20:10
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
nem tudom miért van lepontozva a 3, de totál jót írt. én pl. szlovákiában vettem pont ilyen dobozos Nutrilon tápszert (ua. mint a Milumil vagy Aptamil, ott ezen a néven forgalmazzák) és használom vígan a dobozt, utántöltve az itteni zacskós tápszerrel. 🤷‍♀️
2022. nov. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

És hurcolod le-fel szegényt?

Arra a pár percre szerintem apa is fel tudná venni. Utána úgyis visszaalszik.

Nálunk is van olyan, hogy a férjem felébred a sírásra (pedig nálunk másik szobában alszik a kicsi), olyankor átmegy, felveszi a babát, addig én megcsinálom a tápszert. Mire megeszi, addigra apa már alszik, mint a bunda. :D

2022. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Én zárható fémdobozban tartom, a kanalat benne, így könnyű lehúzni is, eleve mosott kézzel nyúlok úgyis bele.

Nekünk pont ikeásak vannak, de sok helyen lehet ilyeneke kapni, kb minden háztartási boltban, kínai mindenesben. Én amúgy is sokat használom ezeket, grízre, lisztre, stb. mert sajnos hajlamos belemenni a zsizsik.

2022. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
A fém fóliát mindig csak félig húztam le és félbehajtottam. Úgy annak a szélén simán le tudtam húzni az adagolókanalat és arra rá is tudtam tenni használat után.
2022. nov. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!