Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ki hogyan tárolja a bontott...

Ki hogyan tárolja a bontott zacsis tápszert?

Figyelt kérdés
2x400 grammos 1 doboz és éjjel elég macerás 1 kézzel (másikba a félig alvó félig síró gyerek) kiszedni egy adagot ugy h rendesen le is tudjam húzni a felesleget
2022. nov. 13. 18:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg a patikában, hogy lactogen harmonyt nem tudnak e fémdobozost rendelni. A lányom is azt itta, de nálunk 800g-os fém dobozban volt. Neten rákukkantottam, elvileg még árulják így.
2022. nov. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Dm-ben, Auchanban is láttam belőle fémdobozost. Áldozz rá ennyit, lesz egy dobozod, utána lehet utántöltögetni. A fém fóliát én is rajta hagyom lehúzónak, a kanalat pedig úgy állítom bele, hogy az ne legyen poros. Ha még nem fér bele úgy, akkor nem teszem bele.
2022. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én vettem a Tescoban egy csatos üveget, abban tárolom.
2022. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Kedveskéim. Azért lettem lepontozva 0-ra mert a gyerekem tápszeres volt vagy azért mert javasoltam, hogy kérdezzen rá a patikában?
2022. nov. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
mindenki le van pontozva aki csak le merte írni hogy fémdobozos tápszert vegyen és öntse át. rá se ránts 😂
2022. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!