Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Neocate tápszer vélemények?

Blackeyes21 kérdése:

Neocate tápszer vélemények?

Figyelt kérdés

2022. nov. 17. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez volt az egyetlen tápszer amit kaphatott a kisfiam. Tejfehérje allergiája volt és tejcukor érzékenysége. Pregominnal kezdtünk, de csak a Neocate hozta helyre a véres hasmenést. A belei még sokáig gyulladásban voltak, de hál’Istennek már pár éve túl vagyunk rajta.
2022. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1-es írja. Pregomin mellett egyáltalán nem hízott a kislányom és neki is véres széklete volt. Neocate bevált.
2022. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Jelenleg készlethiányos, nem vagy csak nagyon nehezen lehet hozzájutni, anyukák Facebookon keresgélnek utolsó utáni dobozokat, az ország másik feléből postáztatják el maguknak hogy ne haljon éhen a babájuk aki ezt eszi. Nem az a kategória, hogy mi a véleményed, szigorúan akkor kapja a gyerek ha tényleg csak ez az egyetlen megoldás, ne zabálja fel azok elől akiknek valóban szüksége van rá…
2022. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
3. Szerinted viccből kérdezi? Ott van a kulcsszó is, mint tejallergia. Senki nem találja ki magától, hogy egy ilyen speciális tápszert adjon a gyerekének, mikor nincs is rá szüksége!
2022. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor mi a francnak vélemény kell neki? Azt kérdezze az orvostól, hogy kell-e vagy sem!! De ne itt kérdezgesse a népet, mert ebből az feltételezhető, hogy csak úgy kipróbálni akarja saját ötlettől vezérelve. Ha az orvos mondaná hogy ez kell és írna receptet akkor nem itt kérne véleményeket, mert nem lenne rá szüksége…
2022. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vélemény lehet az, hogy okozott-e valakinél székrekedést, hasmenést, bukást, hasfájást bármit, nyilván ezért kérdezte, hogy mik a tapasztalatok, mert ha 10-en leírják, hogy nekik székrekedése vagy mit tudom én mi volt a babának, akkor úgy fog készülni, és nem fog meglepődni.

Más miatt miért lehetne még véleményt kérdezni?

2022. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez lett felírva, akkor valószínűleg nem fog gondot okozni mivel ez kell és ezzel a paraméterrel, ilyen gondokra ez az egyetlen tápszer, vagyis teljesen mindegy mit okozott a Pistikének meg a Móni gyerekénél, ha ez kell akkor ez kell, nem a vélemény.
2022. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös, én is sokat olvasgattam véleményeket és tapasztalatokat, mikor gasztron felírták. Szimplán azért, mert brutális 4,5 hónapon voltunk túl és örömmel olvastam, hogy kb mindenkinek bevált. Bár az a része főleg érdekelt, mikor láthatunk változást.

Egyébként ez a tápszer elég drága ahhoz recept nélkül, hogy csak úgy poénból valaki adja a babának.

2022. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7.

Hülyeség, mert attól, hogy felírták, még más hátulütője lehet, nálunk az AR volt kiírva, mégis másik fajta AR kellett, mert az első megfogta a hasát.

Vajon miért nem lehet véleményt kérni? 😄

2022. nov. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!