Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mit jelent hogy ráetetni a...

Mit jelent hogy ráetetni a tápszerre?

Figyelt kérdés
Mármint jó értem, de van egy bizonyos idő, amíg úgymond nem szabad ráetetni, mert hasfájást okoz(hat)?
2023. jan. 27. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Tápszer a kaja mit akakrsz adni neki még?
2023. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én ezt sosem tapasztaltam, pedig igény szerinti tápszeres volt a babám.
2023. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem a védőnő mondta, hogy ugye nem? Én meg csak néztem....
2023. jan. 27. 23:55
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem nem kell mellé semmi

Hozzátápláláskor kell ugye

2023. jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát a védőnő arra értette, hogy pl megetetem 10kor tápszerrel és másfél órán belül ha éhes, megint adok neki tápszert. Mert igény szerint etetem és elég nagyétkű babóca
2023. jan. 28. 09:20
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

A védőnő elavult dolgot akar ráderőltetni. Azt gondolja, hogy ha a "félig megemésztett" tápszerrel keveredik a gyomorban a friss, akkor hasfájást okoz. Ilyen nincs.

Etesd nyugodtan igény szerint.

2023. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!! Amúgy is elég nehéz vele, mert idős és valahogy nem fejlődik igazán a dolgokkal, amikor tápszer cseréről kérdeztem, itt a gyakorin olvasgatott, hogy mit kéne..
2023. jan. 28. 09:26
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos sok ilyen védőnő van. Majd erőlteti a 4 hónapos hozzátáplálást is, mikor a jelenlegi ajánlás 6 hónap a tápszeres babáknál is.
2023. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!