Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 4 hónapos kortól már nem...

4 hónapos kortól már nem feltetlen kell anti-kolikas cumisüveg?Tevedesből simát vettünk.

Figyelt kérdés
2023. márc. 10. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mi 4 hónapos korig se használtunk olyat, szóval ebből kiindulva nem kell feltétlen.
2023. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekünk hasfajos volt nagyon az első hetekben,így azt használtuk.
2023. márc. 10. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, elég hamar ki fog derülni, hogy jó-e a sima, vagy nem.

Ha fáj a hasa, akkor max visszatértek az anti-colichoz, a simát meg elteszitek későbbre. Ha nem fáj, akkor meg használjátok a simát. Az én gyerekeimnél 4 hónaposan már nem volt téma a hasfájás, szerintem ÁLTALÁBAN kinövik addigra, de persze biztos vannak kivételek.

2023. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem ez is jó lesz,kicsit félek,hogy fájni fog a pocakja,de mint ahogy írod abban bízom én is,hogy már kinőtte.
2023. márc. 10. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is hasfájós volt, születésétől anti kólikás cumisüveget használtunk...nem tudom mit segített, mert így is katasztrófa volt.

Most már fél éves és még elöfordul szélgörcs néha pedig még mindig azt használjuk.

Szerintem nem lesz semmi változás.

2023. márc. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!