Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Anyatejről tápszerre szoktatás...

Anyatejről tápszerre szoktatás hogyan csináljam??

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Segítséget kérek anyukák aki hasonló helyzetben vagytok/voltatok.

Ciciröl kellene át álnom tapszerre mert gyogyszert kellene szednem nincs ki buvó eddig huztam probalkoztam nem szivesen választom el a lányomat aki most mult 7 honapos,nagyon szomorú vagyok miatta de muszáj.

Szereti a cumis üveget sot rajong érte es reménykedtem hogy elfogadja a tapszert de nem!Nem izlik neki.


Ki kertem eggy szakértő tanacsat el magyarazta h mient tapszert vegyek hogy kezdjek neki de azt hittem siman megy de nem olyan egyszerű


Szoval hogyan kezdjek neki gondolom nem.megy eggyik naprol a masikra fokozatosan majd csak el fogadja

Kinaltam de nem izlik neki és nagyon ehes volt altatas időben is kinaltam ahogy tanacsoltak hatha almoskasan meg inna de ugysem es cicizett. Mit tegyek?



2023. júl. 18. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
10%

Első körben megnèznèm, van,e olyan alternatìvàja a gyògyszernek, amit lehet szoptatas mellett is szedni.

www.e-laktancia.org oldalon ellenőrizni tudod hatóanyag szerint.

2023. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Először 3/4 anyatej és 1/4 tápszer 2-3 napig majd fele-fele majd 3/4 tápszer és 1/4 anyatej pár napig. Utána. Utána már szerintem simán mehet a tápszer is. Egyik pillanatról a másikra elég kicsi az esélye hogy elfogadják
2023. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam mint a 2es.
2023. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha megoldható pár napig próbálja meg más adni neki a cumisüveget-férjed, nagymama.


Nálunk pl az volt, hogy tőlem sosem fogadta el a cumisüveget, de ha engem nem látott, akkor a fèrjemmel gond nélkül evett üvegböl.

2023. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tápszertől is függ. A Lactogen például majdnem olyan ízű mint a tej. (gondolom van még másik is), de vannak tápszerek amik kicsit kesernyések.
2023. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
En a kislanyomnak Sinlacot tettem a tapszerebe, azzal szepen megitta a tapszert, egy probat meger.
2023. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a komenteket az 1-ő komentelönek nem lehet szoptatás alattbszedn😔

A 2 komentelő ha nem gond ko fejetené hogy higyan is érti nem igazan ertem .

2023. júl. 19. 08:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Lefejsz tejet. Pl:200ml-t iszik egyszerre, akkor mondjuk 60ml tápszert elkészítesz leírás szerint és hozzáadsz 140 ml anyatejet. Ezt adod oda üvegből. Aztán emeled a tápszeradagot és csökkented a tej mennyiségét.
2023. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen meg próbálom nem tudtam hogy össze szabad keverni vagyis mehet egyszerre a kettő.
2023. júl. 19. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!