Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mikor kell nagyobb etetőcumira...

Mikor kell nagyobb etetőcumira cserélni a 0-ásat?

Figyelt kérdés
Illetve mik azok a jelek amiből észre lehet venni hogy most már nagyobb etetőcumira van szükség? 2 hónapos a babám.

2023. aug. 1. 05:23
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Amikor mar kinlodik vele, sokaig tart az etetes.
2023. aug. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem muszáj lecserélni. A mellét se cseréli le senki. A szájizomzatot az edzi, ha "kínlódik" kicsit
2023. aug. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1éves a fiam, még mindig 0ás etetőcumival eszik. annyi hogy a mam 0+, vagyis 1es. ebben annyi a különbség, hogy szélesebb egy picit a feje, mint a sima 0nak
2023. aug. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Kb 3 hónaposan lecsereltem,mert az új tápszer nem.jött át a 0áson, most 7 hós most cseréltem le 2esre,igy sokkal jobban tud enni,hatékonyabb, az 1esnél már sokszor inkább félbehagyta az evést.
2023. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Amikor a gyerek igényli. Látod rajta, mert nem úgy eszik, mint addig. Nehezebben jön belőle, szenved vele.

A fiam kb.6 hónapos kora óta a Mam 2-es fejjel issza a tápszert/tejitalt. Most lesz 15 hónapos, még mindig azzal. Próbáltam párszor a 3-mast, azon nagyon jött neki, nem is evett vele.

2023. aug. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Mi most az 1-est használjuk 1 évesen. De sokáig a 0-ás volt. Semmi gondot nem okozott. Csak sokáig tartott míg megette, és este gyorsabban le tudtuk tenni így aludni.
2023. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi van 60%os mi a problémád?
2023. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!