Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszerváltásnál akiknek jó...

Tápszerváltásnál akiknek jó volt az új, az azonnal használt vagy kellet pár nap, ha rosszabb a hatása abba kell hagyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tápszert váltottunk mert laktoz csepp használata után nem fajt a 11 hetes baba pocakja, igy laktozmentes Aptamilt adok neki, kezdetben jó is volt nem volt hasfajas se pukik, de kb egy doboz után szekrekedese lett, 3 nap rémálom volt mire ki kakilta sírva magát és hatott a szekletlazito, utána jól kakilt de azt vettem észre hogy nyugosebb, alig alszik délelőtt, határozottan többet van a kezemben. Megpróbáltam adni neki a régiből, azután aludt 2 órát egyből, de az ugye nem laktoz mentes. Elkezdtünk egy újat, na attól jó kis hasfajasa volt, pukik egész éjszaka tekergett. Kérdésem hogy akkor ez nyilván nem jó neki, mert rosszabb lett mint előtte, de a másikat meg 2 hete ette és nyugos lett tőle. Már megorulok ettől a pocak bajtol, hogy semmi nem jó. Laktoz csepp+ tapszer elég macera plusz egy vagyon…


nov. 30. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobb lett már másnap.
nov. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amitől nincs kaki, székletlazító kell, az nem jó, egyértelmű, olyat ne adj neki. Ha valamelyiktől megy a hasa, olyat se. 2-3 nap alatt max kiderülnek ezek.

Ez egy ilyen időszak, meg kell tanulnia emészteni, fura érzés neki, tekereg ahogy jön az inger, pukizik, nyűgös tőle, igen. De ez még nem jelenti azt, hogy feltétlenül érzékenység lenne. Nincs csodatápszer, ezen a babák nagyrésze átesik. Valaki könnyebben, valaki nehezebben. Idővel jobb lesz.

nov. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Határozottan nem faj a hasa és nincsen fel fujodva, ha laktozmentes a tapszer amit eszik, így inkább nem szenvedtetnem, mert van/lenne rá megoldás.

Volt kaki minden nap csak keményebb, és mivel azonnal váltottunk ujra és nem fokozatosan, azt olvastam akkor lehet szekrekedes ami pár nap alatt elmúlik.

Tényleg tanácstalan vagyok már, mindegy holnap dokihoz viszem aztán kiderül mit mond

nov. 30. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!