Milyen cumisüveget vegyek?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hetes babám aki tápszeres, nem rég váltottunk Beba Sensiduora, de nagyon sűrű. A Philips Avent nem vált be, pedig vettem rá 2-es fejet, van Tommee Tippee abból pedig ömlik.

Segítsetek, aki ilyen tápszert ad a babájának milyen cumisüveget használtok?



jan. 1. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az nem az üvegtől függ, hanem a cumin levő lyuk méretétől. Azt pedig egy forró tűvel tudod tágítani, ha kell.
jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Melyik aventes uveg nem valt be?


Kisfiam is sensiduot eszik, nekunk kezdettol fogva az avent natural response cumisuveg nagyon bevalt ra. Nem omlik, szivhato, szepen jon.

1-es fejjel kezdtuk.

jan. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekünk is az a fajta van, kipróbáltam de még én is nehezen szívom ki belőle.
jan. 1. 10:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogyan keszited a tapszert? Mert azert szerintem nem olyan veszesen suru. A merokanal nem pupos? Nem raksz bele tobbet veletlenul?
jan. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy csinálom hogy egy üveg pohárba teszem a meleg vizet, a felét a cumisüvegbe öntöm a pohárba pedig beleteszem a tápit, csomómentesre keverem és átöntöm a cumisüvegbe. Nem púpos a kanál sem.
jan. 1. 11:03
 6/13 Bogica0616 ***** válasza:
Ez az avent, nekünk nem vált be amit most használsz. A sima klasszikus cumisüveget vettünk belőle az már jó. A tommee nekünk is ömlött, az avent pedig alig lehetett szívni, hiába lyukasztottam tovább.
jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi Chicco-t használtunk.
jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a MAM vált be mindkettőnél.
jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi Aventet és MAM-ot használtunk, ezek váltak be.
jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekemnél tökéletes volt a MAM. Szívesen használták, de könnyen ek is tudták hagyni.
jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!