Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Eves elején nyugodt, majd ha...

Eves elején nyugodt, majd ha elhuzodik 1-2 órás etetesre, hadonaszik, vergődik?

Figyelt kérdés

4 hetes a babám.

Elofordul, hogy sokáig tart egy etetes, szopival, táppal. Elég lassan jön a cumisuvegbol a tap (avent natural). Ilyenkor hadonaszik, a labaival megdobja magat, néha szivni akarja, néha nem. De közben tatog, ehesnek tűnik...

Elofordul, hogy mindennel együtt 2,5 óra az etetes, és az jutott eszembe, hogy a végére még ehesebb ahogy telik az idő (kevés a tejem, szerintem az inkább komfortszopi...). Maga a táp éves kb. 1 óra. Tényleg lassan jön az üvegből.


jan. 6. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hogy ennyire lassú az etetés. Válts üveget, de egy 30-60 percnél ne tartson tovább egy etetés.
jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

De akkor hogy fog gyarapodni a tejem? :(


A tapos ne tartson tovább 30-60 percnel, vagy az egész?

jan. 6. 17:26
 3/21 A kérdező kommentje:
Akkor mindenkepp üveget kell valtani, mert ha iszonyú mohó, szerintem akkor is van fel óra.
jan. 6. 17:27
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatàs nyugodtan tarthat bàrmeddig. Mennyit pótolsz, mièrt, ès nincs-e a gyereknek cumizavara?
jan. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
95% táp 5% anyatej. Nagyon kevés a tejem. Bombovedom van. Nincs cumizavar szerintem
jan. 6. 17:41
 6/21 Bogica0616 ***** válasza:
A szopizas lehet hosszú idő. Te most ,24 órából 22 etetsz? Mennyi tápszert adtsz érkezésenként? Szünetet tartasz?
jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem szoptatok mindig, főleg éjjel nem, mert állok egész éjjel fent lennénk. Kb fel-1 órát van mellen, és 60-100 között eszik tápot.


Amikor fejtem 10ml jött le. Nem hiszem h eszik mennyiseget cicibol.

jan. 6. 18:55
 8/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem is lesz igy tejed sajnos, mert nem szoptatsz eleget. Ha a baba cicin lenne egesz nap, hagyni kene neki (eddig is kellett volna) mert igy allitja be a mennyiseget.

Igen, ebbe beletartozik az ejszaka is, ez ilyen sajnos, nem feltetlenul kenyelmes az elet egy ujszulottel.

De megeri, ha valaki szoptatni szeretne, mert nem marad ez mindig igy.


De ha inkabb hagynad az egeszet, akkor csereld le az uvegen a cumifejet nagyobbra. Hamarabb befejezi majd az evest, de valoszinuleg hamar nem akar majd szopizni tobbet, mert uvegbol egyszerubben fog enni.

jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
A fejés nem mutatja mennyi tejet ad a melled. A szoptatàs sokkal hatèkonyabb. Mellen nyugodtan lehet óràkig, cumiztatni nem èrdemes ilyen hosszù ideig. Ha éjjel nem szoptatod, akkor nincs elèg inger, ami serkentenè a tejtermelèst. Önmagàt erősìtő kör.
jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Szóval ha 2-3 napot mellen hagynám elhagyhatnank a tápot? Kizartnak tartom. Eleve nem véletlenül van bimbivedom, erzekeny a mellem, neki szűk a szája. Szaporito fejtem. Kevés a tejem... de ha szerintetek ez beallitana a kereslet kinalatot, én megprobalom :D

De neki lenne szenvedes. Fel óra szopi után ki van borulva, nem termelodik a tej olyan ütemben ahogy akarná

jan. 6. 20:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!