Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nehezen böfögő baba, esetleg...

Nehezen böfögő baba, esetleg tudnátok valamit tanácsolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az én babám táp szeres és van hogy nem böfög, hiába próbálom. Oldalvást fektetem. Nálatok mi vált be? Vagy volt valaki így? Sokszor be is alszik evés közben.

#Bögögés #Táp szer
jan. 18. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fektesd le, vedd a mellkasodra, ütögesd a hátát lentről indulva felfelé, fektesd le... És így tovább, amíg nem büfizik. De biztos vagy benne, hogy kell neki? Látod, hogy kellemetlenül érzi magát? Mert az enyémek pl. szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor büfiztek. Nem mindegyik baba büfizik minden evés után.
jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is kell neki. Ha jól cumiztatod, akkor nem szív be jelentős mennyiségű levegőt.
jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van hogy fáj a pocija, akkor van hogy 3 óráig is sír, de nem mindíg. Igen úgy csinálom hogy a vállamra teszem.
jan. 18. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
14:16-os vagyok, fontos a vízszintes/függőleges helyzet váltogatása is, úgy valahogy jobban feljönnek a bubik.
jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Wow, azt írtam, hogy # kettő vagyok, és a gyk automatikusan átjavította 14:16-osra. Ez új?
jan. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk csak a függöleges helyzet vàlt be, ha lefektetjük ordít míg fel nem vesszük és a büfi nem jön ki. Van hogy többet büfög van kevesebbet. Egyszer egyszer semmit. De kb 2 hete csak az a jó neki ha közben sétálgatunk vele és úgy paskoljuk a hátát. Néha olyan nagyot büfizik csak lesek. Esetleg próbáljátok meg sétálva hátha.

A hasa fájhat a beragadt büfi vagy pukitól. Nálunk az elejèn nagyon szenvedett szegényem vele. Sokat maszíroztam a hasát.

jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek sem akartak, nem erőltettem
jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az segített, hogy a mellkasomhoz öleltem és a derakát kicsit erősebben magamhoz húztam. Sokáig csak így sikerült neki. Ha 5 perc után sem sikerül akkor nem szoktam tovább próbálkozni.
jan. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!