Fájhat tőle a hasa?

Figyelt kérdés

Létezik, hogy a Milumil Komfort HA* székrekedés, hasfájás, bukás elleni tápszertől, pont az ellenkezője történik?

A kórházban a Milumil Syneo-Biotik Prosyneo HA*-t kapta, viszont amikor hazajöttünk, aznap délután a házi orvos által felírt diétás tápszert adtam neki és valami borzalmas éjszakánk volt, egész éjjel sírt. Most vissza álltunk arra, amit a kórházban kapott, viszont attól napok óta csak segítséggel bír k@kilni és egész nap/éjszaka erőlködik szegény. Szerintetek létezik, hogy a diétás tapszertől fájt aznap éjjel a hasa, vagy merjem neki most azt adni újra?



febr. 21. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az orvost kérdezd. Én mondhatom, hogy én nem tapasztaltam.

De az én gyerekem szervezete nem a te babácskád szervezete.

Mindig az orvossal, védőnővel konzultálj.

Elmondod, mire hogy reagált a kicsi, az orvos meg ad egy harmadik megoldást.

febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a kórházban a Nestlé Beba Supreme HA tápszert adták, itthon is azt kapta, de nagyon hasfájós volt, szintén csak segítséggel volt széklete. A gyerekorvos Milumilt írt fel, na attól rosszabb lett minden. Folyamatosan kijött belőle, jobban fájt a hasa. Visszatértünk a Bebára. Szimplán hasfájós volt, kb. 2,5 hónapos kora körül kinőtte.
febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
.... Ezektől a tápszerektől ugyanígy voltunk. A kislányom 2 hétig csak segítséggel tudott kakilni, mert féltem váltani.. Rengeteget olvastam a témában, és egy kismamás csoportban többen írták,hogy a milumilról hipp bio combiotic-ra váltottak. Elküldtem a párom venni... Ekkor volt 4 hetes... Reggel már azt adtam neki. Délutánra egyedül kakilt végre. Azóta eltelt 5 hónap... Nemvolt azóta se hasfájás se kaki gondd. Ne félj váltani, sok orvos azért ragaszkodik a milumilhoz mert azzal állnak szerződésben. 💗 Szívből tudom ajánlani ☺️
febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!