Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszert szobahőmérsékleten adni?

Tápszert szobahőmérsékleten adni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy elvileg nem muszáj felmelegíteni ha szobahőmérsékletű vízzel csináljuk, nem pedig frissen forralt-lehűtöttből. Csinálta már valaki így? Nem volt gond? Nagyon sír a babám (elfárad benne és utána bealszik 10 percre), még félig jóllakottság után is ha nincs rögtön kész, de szoptatás alatt nem tudom megcsinálni. Kevés a tejem, kiegészítésnek adom szopi után.

5 hetes a babó.



2012. júl. 16. 16:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én szopi előtt bekevertem, kicsit melegebbre, mint ahogy issza. Amíg szopott addig lehűlt megfelelő hőmérsékletre és így rögtön tudtam adni. Ha nem akkor előre felforraltam kb. fél napi adag vizet. Lehűlt és ilyenkor a hideg forralt vizet mikróztam. Bele a por és kész.
2012. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!