Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyi idő alatt használódik...

Mennyi idő alatt használódik el egy cumisüveg? Mennyi időnként kell újat venni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos kora óta hasaználunk 2 cumisüveget, most 9 hónapos. Már újat kellene vennem?
2013. máj. 24. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

szia, ez attól függ, hogy a szilikon gumi amin jön a folyadék mennyire használódik el a mosogatástól.

Nekünk Bebe confort üvegeink voltak és hát bizony a szilikon végén a nyílás mindíg nagyobbodott a mosókefétől.. így kb. 2 havonta tuti cseréltem, de csak a szilikont.

2013. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egy Nuk szélesnyakú és egy Mam cumisüvegünk van, ezeken a lyuk nem nagyobbodott meg a mosogatások miatt. Igazából szép állapotban vannak, csak gondoltam van valami ilyen íratlan szabály hogy le kell cserélni egy idő után.. :)
2013. máj. 24. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az üveget nem cserélem de a cumi fejet váltom :)
2013. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 2,5 éves, de a cumisüvegeit születése óta használjuk. A szilikon fejeket akkor cseréltem először, amikor igényelte a gyorsabb folyást. Legalább fél éves volt már. Amikor már voltak fogai, akkor sem rágta szét a cumikat, így nálunk mindig sokáig bírták. Kb. egy fél éve kezdte megrágni a cumikat, így most 2x is kellett cserélnem már, már akkora lyukak lettek a szilikonon, hogy már nem esett jól neki a tej, mivel nagyon gyorsan folyt.

Szóval, 2 éves koráig, kb 3x kellett csak cserélnem.

Mi tommee tippee-t használunk. A kisfiam mást már el sem fogadna és én is nagyon elégedett vagyok vele.

2013. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem cseréltem üveget. Én Aventet használtam, egyet tápszernek, egyet víznek vagy teának. Csak a cumit cseréltem rajta, az üveget két havonta forralt vízben fertőtlenítettem. Szerintem felesleges új üveget venni, hiszen mindig tisztán tartod és időközönként fertőtleníted. Csak a cumit kell cserélni mindig!
2013. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És a cumifejet mennyi időközönként cserélitek rajta?
2013. máj. 24. 12:57
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 24. 12:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyobbra kell váltani. Am Avent, Mam és Lovi-s cumisüvegeim vannak itthon. :) Nekem ezek beváltak nagyon :)
2013. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!