Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 1 hónapos babám miért enne...

1 hónapos babám miért enne óránként?

Figyelt kérdés

90 ml lenne az adagja. Ezt este meg is eszi és alszik vele 3-4 órát, de napközbe nem hajlandó enni. 7-kor kel és már nem eszik csak 30 ml-t. Tóbbet nem tudok belediktálni sem, nem fogadja el. Pelenkázom, altatom éa vagy alszik 10-20 percet vagy azt sem. Ordít a kajáért/nem hasfájás, nem pelenka, nem más fáj, mert ismerem/ éhes! Megint eszik 30-40 ml-t. Ez megy fürdésig.

Este rendesen eszik, nepközbe nem. Ő keveset alszik, az én idegrendszerem pedig teljesen tönkrement. Se enni, se wc-re menni nincs időm.

Mit csináljak vele?


2013. máj. 30. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Egy pici babának nem mondhatod meg, hogy akkor te most éhes vagy, és ennyit eszel, muszájból. Az első pár hónap "sajnos" ilyen.
2013. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek is nagyon gyakran ettek, és keveset. Pici a gyomruk, nem nagyon fér bele több... (ez lemaradt még)
2013. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is kb.3 hétig sírt,majdnem egész nap.Igaz ő nem az éhség miatt.Én sem tudtam mi van...aztán egyszer csak elmúlt.A babák ilyenek.
2013. máj. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De este megeszi az adagját, a gyomrával nincs gond. Mindenki azt erőltetné, hogy húzzam az etetéseket, mert ez nem tesz neki jót. /amúgy ha szoptatnãm, már biztos megőrültem volna/
2013. máj. 30. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez így nagyon megszabdalja a napjait, meg a Tiedet is. Nem alszik hosszúkat, mert felébred hogy éhes. Szerintem szépen lassan ki kéne nyújtani az evések közti időt. Próbáld meg elterelni a figyelmét amikor úgy érzed, hogy már újra enne is. Csörgővel, rágókával, beszélgetsz Neki. Talán szépen lassan-fokozatosan meg tudod növelni az időt-éhesebb lesz és többet eszik majd tovább bírja, jobban alszik. Tényleg akár 5-10 percenként. Mielőtt felháborodást keltenék, nem azt mondom hogy hagyd éhezni, de plusz 10perc alatt semmi baja nem lesz és talán pár nap alatt beáll 3-4 órás evésekre. Ha nagyon nem megy akkor meg kérj segítséget, tanácsot dokitól, védőnőtől.
2013. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anya tejet kap? lehet nem elég zsírosa tejed. és hamarabb megéhezik. D.u- meg lehet olyanokat étkezel ami megfelel a picinek az anyatejben! figyelj az étkezésre nagyon!
2013. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!