Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hány cumisüveg kell egy...

Hány cumisüveg kell egy tápszeres babának? És hogy zajlanak nálatok az éjszakai etetések?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van 2 tápszeres. Felváltva használom mikor melyiket van kedvem. :) Am éjszaka már nekem nem eszik egyáltalán. De amikor még evett simán úgy mint máskor. MEgetettem büfizett aztán vagy egyből visszaaludt vagy kicsit még szórakozott és úgy. Már most 5-6körül kel fel reggel és este 8körül alszik el. :)
2013. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

3 tápszeres van,de csak az én lustaságom miatt,éjjel megetetem,nem viszem ki,reggelre beleposhad,akkor legyen idehje vizben állni,fertőtleniteni,stb.

Éjszaka ugyanugy eszik mint napközben,nem értem mi ezzel a kérdés,megeteted,büfi,alszik tovább.

2013. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az éjzakaival annyi a kérdésem, hogy be van előre készítve az üvegbe a tápszer és csak ráöntitek a vizet? Minden ott van a szobában vagy kimentek a konyhába? Nem ébred fel nagyon a baba mire elkészül (már ha ki kell menni elkészíteni)? Éjszaka is mosogatjátok az üveget?
2013. máj. 30. 13:09
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs előkészítve semmi. A babavizet beleteszem a cumisüvegbe(szentkirályi 1,5 litereset használunk egyáltalán nem kell forralni) és megmelegítem mikróba annyira amennyire kell. beleteszem a tápszert még visszaérek jól összerázom addig a férjem kicseréli a pelust ha épp nem éjszakás de ha az akkor én mikor visszaértem. Felkel eléggé de ha jól lakott vissza is alszik. Vagyis így volt. Első voltam.
2013. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én mosogatok. Mire megcsinálom a kaját, addigra nemcsak a gyerek, de a szomszéd is felkel :s, de akkor is frissen készítem.
2013. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagyis az üveg tiszta annyi. De utána már én is lusta voltam mosogatni. :)
2013. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5. Max 2 perc, de nagyon türelmetlen gyermekem van :-)
2013. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 üveg cumisüveg volt. Abból egyik tápis, másik teás. De éjszaka, mindkettő be volt fogva. Még este tettem bele vizet, és a vizet a cumisüveg-melegítőbe tettem. Így, ha porontyka felkelt, csak tápit tettem bele, és kész volt.2-szer volt kaja éjjel, azt így megoldottuk.
2013. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Bababviz,igy csak mikróban megmelegitem cumisüvegben (üveg,mikrózható),tápszer bele,mire beérek a konyhából,összerázom.

Mosogatni nem mosogatok éjjel,ezért van 3 cumisüveg.

2013. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 uvegem van. Mikor már a másodikat használom el, akkor mosom el a kettot, ha már engedem a vizet...Es fertotleniteni is egyszerre. Este, mielott lefekszem, elkészítem, éjszaka már ismerem annyira a lányom, ha ébredezik, jovok ki a konyhába keverni a tápszert, ugyhogy nem ébred fel, ill. néha kihozom a vállamon (szintén nem ébred fel rá, fiamat sokáig igy cipeltem). Gyorsan melegítem a vizet, keverem és kész. Néha szoktam termoszba tenni, de így jobban eltalálom a homérsékletet.

Ha még egyszer ébred, elhasználodik a másik uveg is, jo esetben marad reggelre. Mig a fiam reggelizik, én uvegmosással kezdem a napot:) Szerencsére, senkit nem ébresztunk fel éjszaka

2013. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!