Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 2-es tápszer kérdés segítség?

2-es tápszer kérdés segítség?

Figyelt kérdés

A Müllerben most majdnem 2000 Ft-tal olcsóbb a Beba 2, mert júliusban lejár!

Lehet, hogy csak nálunk árusítják ki a készletet, de gondoltam szólok, lehet, hogy mindenhol. Nézzétek meg!:)


2013. máj. 31. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
999ft nálunk is
2013. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én Budakeszin vagyok:)
2013. máj. 31. 21:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Köszi, rendes vagy. Láttam a babáknál egy bunkó töröltette a kérdésedet. Mindig vannak ilyen jóindulatú emberek. Azt persze nem bírta elolvasni, hogy a másik Mülleres kérdésben pelenka volt, nem tápszer.
2013. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De azt nem is én írtam ki. :)

Írtam is neki, hogy azért írom oda is, mert 2000 Ft sokaknak számít. Úgy látszik, neki meg mások nem számítanak. Mindegy, remélem itt sokan elolvassák.

2013. máj. 31. 23:00
 5/12 anonim ***** válasza:
A másik kérdés is tápszeres volt, olvastam én is.
2013. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A babáknál igen, újra kiírtam ezt. De amire utaltál, vagy aki pont 67%-kal utalt, azt írta, hogy "6 kérdéssel lejjebb". Az pelenkás, olvasd már el! Csak szintén Mülleres.:) A Beauty Baby az pelenka. Olvasni tudsz?
2013. jún. 1. 13:25
 7/12 A kérdező kommentje:

Ez volt akkor állítólag 6 kérdéssel lejjebb, és ezt nem én írtam ki és nem tápszeres. De örüljetek nyugodtan, szánalmas...nehogy másnak jobb legyen, mi?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2013. jún. 1. 13:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem teljesen mindegy hány kérdéssel lejjebb?

Én a másik tápszerest is olvastam.

Mondjuk én sem értem, minek egy kérdést kétszer kiírni

2013. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem érted, hogy nem volt nem volt másik tápszeres kérdésem lejjebb???

Másik kategóriában volt és azért kellett kiírni oda is, hogy többen olvassák, mert valakinek segítség!!!Sajnálom, hogy ennyire nehéz megérteni, és csak az a fontos, hogy töröltesd, mert szerinted nem kell kiírni...

2013. jún. 1. 20:49
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem érted, ha valaki az egész gyermekvállalás kategóriát nézi, akkor igenis lejjebb volt.

És az egészet nézve pont 6 kérdéssel volt lejjebb :-) :-)

2013. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!