Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 10 hetes babámnak lehet vmi...

10 hetes babámnak lehet vmi baja ha 1x NEM forraltvízből csináltam neki tápit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Remélem én is hogy nem lehet baja, az én babám 12 hetes, és szóltam a 12 éves nagyobbiknak, hogy csináljon már egy kis teát neki, ő meg a forralóból öntött vizet (előtte öntöttem le egy kávét magamnak), nem a kikészített üvegből, amiben a forralt vizet tartom, amit vásárolok a babának a boltban.

Szerintem max. egy kicsit hígabb lehet a széklete, de nem hinném, hogy komolyabb baj is származhat belőle. Remélhetőleg.

2013. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy nagy baja lesz de azért inkább tarts otthon baba vizet és azzal nem kell bajlódni vagy azt vigyél magaddal ha mentek valahova.
2013. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon jó minőségű, tiszta az ivóvíz, elvileg semmi baja nem lehet. Ettől függetlenül, ha teheted, mindig forrald, biztos, ami biztos.
2013. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:) eddig nincs probléma:)
2013. júl. 29. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as, én ezt azért cáfolnám, mivel a párom vízműnél dolgozik, de ebbe nem szeretnék belemenni, én kiforralom neki, biztos ami biztos, de szerintem sem lehet nagy baja egy alkalomtól :)
2013. aug. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!