Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 6.5 hónapos tápszeres baba...

6.5 hónapos tápszeres baba mit ihat? Most, hogy jönnek a melegek, gondolom sűrűbben kell majd megkínálni folyadékkal!

Figyelt kérdés
Eddig kamilla teát adtam neki cukor nélkül,de csak melegen issza meg!Hiába teszem cumisüvegtermoszba,nem sokáig marad meleg!Ki mit adott inni a babájának?
2015. márc. 18. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
próbálhatsz babavízet,meg vannak babáknak való teák,gyümölcslevek
2015. márc. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyan anyatejes volt. De az itatasban ilyen korban már nem hiszem , hogy sok kulonbseg lenne. Én a hipp édes kömény-alma teajat adtam, tetszett neki. Meg almalevet , na azt nem szerette , a baracklevet viszont igen. Ha csak a meleg teát issza, abból is láttam többfélét, ami adható. Dm-ben vagy tescoban is lehet kapni ezeket, ott meg tudod nezni. De hátha elfogadja majd a hidegebbet is, ha melegedik az idő.
2015. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kamilla tea nem a legjobb választás. Allergizálhat, ill. szárító hatása van, ami káros a belekre pl. A kislányomnak vizet adok, mert nem szeretném, ha cukros löttyöket inna. Ha beteg és nem akar inni, akkor szokott kapni babateát, de általában akkor is szívesebben fogadja a vizet.
2015. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kamillateát még régebben a védőnő mondta,azért adtam neki!De utánanézek ezeknek,amit írtatok,hátha..
2015. márc. 18. 17:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Enyém szintén tápszeres volt és csak a tápszert kapta, most a kicsi szintén fél éves és csak tápszert fog kapni, max ha kéri még vizet. Nekünk a gyerekorvos is így javasolta. A nagy még most 3 évesen sem iszik meg semmi mást csak tejet és vizet (oviban is, ha tea, gyümölcslé,szörp.. van neki már készítik a vizet mert egyébként visszaadja)
2015. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Víz.

Nem baj, ha csak később szokik rá az ízes italokra - és majd igényli szokásszinten a cukrozott gyümölcsleveket. Későbbi ízlés kialakítása miatt én maradnék a víznél minél tovább.

2015. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én csak forralt vizet adok a fiamnak. szerencsére megissza. néha immunerősítőként ha beteg akkor csipkebogyóteát. kamilla teát csak akkor iszik/ivott ha székrekedése van. kb havonta 1x kb 20-30ml.t. amúgy nem.
2015. márc. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányom is 6,5 hónapos és tápszeres. Amit iszik forralt-lehűtött víz/ babavíz, minden evés után megkínálom és iszik amennyi kell neki. És vannak nagyon jó 100 %-os gyümölcslevek pl.: Kecskeméti (őszibarackos, almás) hetente egy-kétszer ilyet is kap, de főleg vizet iszik.Teákat nem szereti próbáltam , de nem issza. Ezek amiket megiszik.
2015. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!