Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Lesz baja a babának, ha 150ml...

Lesz baja a babának, ha 150ml tápszert csinálok neki este kilenckor és reggelig ezt issza?

Figyelt kérdés
Nem issza meg egyszerre, hanem reggelig betart.
2016. szept. 29. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Háát, 2 órán belül kell elfogyasztani... Én nem kockáztattam sose.
2016. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem jó a tápszernek szobahőmérsékleten egész éjjel, megromlik. Mennyi idős, hogy éjszaka többször eszik?
2016. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kiszámíthatatlan, hogy mikor ébred éjjel, teát meg csak nem ihat reggelig. Akkor hogyan csináljam?
2016. szept. 29. 23:08
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem leszel lusta felkelsz és csinálsz neki friss tápszert.
2016. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

tuti le leszek pontozva...


nekem azt mondta a védőnő, ha melegen tartóban tárolom, akkor lehet így is. Mondjuk én úgy csinálom, hogy mikor lefekszem, megcsinálom a tápszert, forrón beleteszem a melegen tartóba, akkor épp jó hőmérsékletű lesz, mikor kel. Mikor felkel, megkapja, és ha visszaaltattam, megcsinálom a következő adagot. Mondjuk az én kislányom még 3 óránként eszik.

2016. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig frissen kèszitttem.

Cumisüveg összerakva, bögre, tápszer odakèszitve.

Ha felèbredt, mikróba 30 mp alatt megmelegedett a víz, bele az üvegbe, bele a tápszer, mire beètem a szobába összeráztam ès már ehetett is. Szóval nem tartott egy percnèl tovább elkèszíteni.

2016. szept. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

En ezt nem is annyita ertem most. Este megkapja a tapszert, iszik amennyit ker es kesz, utana elalszik. Majd ha ejjel ehes, akkor jelez es csinalsz neki frisset, nem? Ezt mindenki igy csinalja szerintem. Ha megcsinaltad a tapszert az meg 2 oraig fogyaszthato, nem 12. Bele szoktal szagolni reggel az uvegbe? Ennyi ido alatt bebudosodik.

Vagy esetleg az van, hogy ejjel felkel es par korty tapszertel visszaaltatja magat? Ha igen, akkor szerintem meg most szoktasd le errol.

Mennyi idos egyebkent?

2016. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon nem lehet éhes ha 150 ml se fogy el, főleg, hogy többször eszik belőle.

Ahogy írták, megromlik reggelig.

Rossz szokás cumisüveggel visszaaludni ráadásul a fogainak is nagyon rosszat tesz.

2016. szept. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Nekem ugyan csak egyszer kelt enni,de En este megcsinaltam a kov tapszert,betettem a hutobe es ejjel csak a mikroba kellett bedobni.

De szobahomersekleten nem hagytam volna.

2016. szept. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

" forrón beleteszem a melegen tartóba, akkor épp jó hőmérsékletű lesz, mikor kel."


Aha,csak mielőtt bekevernéd a tápszert vissza kell hűteni a vizet! Nem teheted a forró vízbe a tápszert...rá van írva a dobozra! De remélem,nem.mondtam újdonságot!

2016. szept. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!