Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hasi görcse lehet a babámnak?

Hasi görcse lehet a babámnak?

Figyelt kérdés
Evés után jelentkezik nála,teljesen megfeszül és látszik rajta hogy küszködik.Van hogy bealszik és álmából ébredve üvölt.
2017. jan. 17. 00:04
 1/1 anonim válasza:

Bizony, lehet. Mutasd meg orvosnak vagy védődőnek, és ha nincs ellenjavallat, használjátok a biogaiát.

[link]

Mindkét gyermekemnél rendszeres volt a hasi görcs, de az elsőnél már bevetettem, a másodiknál pedig rutinosan alkalmaztam a cseppet. Idemásolom, amit tudni lehet róla:

Speciális - gyógyászati célra szánt - tápszer enyhe emésztési problémák: csecsemőkori kólika, székrekedés, bukás és hasmenés; valamint antibiotikum kezelés vagy gyomor- és bélrendszeri fertőzés esetére a különleges táplálkozási igény kielégítésre. Napi 5 csepp fogyasztása ajánlott. A csepp a nap bármely szakában adható, étkezéstől függetlenül. Hatóanyaga a Lactobacillus reuteri Protectis® egy biztonságos és baba-barát baktérium. A Házi Gyermekorvosok Egyesülete ajánlásával.

Újszülöttkortól használható.

És sajnos, nagyon drága. Itt tudod megvenni online:

[link]

mint hascsikarás elleni készítményt, de nagyobb patikákban is kapható.

Remélem, tudtam segíteni, de kérdezz róla, elsősorban a tapasztalataim érhetnek valamit, de hátha más típusú kérdésedet is meg tudom válaszolni.

2017. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!