Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem tom ti hogy vagytok vele,...

Nem tom ti hogy vagytok vele, sokaknál olvastam, h másfél éves gyereknél még tápszereznek, v hozzátáplálásként adják. Sztem ez teljesen vicc. Már ne haragudjanak/tok. Az én fiam már 4hónapos sztetek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 21:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%
Mivan?q
2017. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem tom.
2017. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Wtf?! 😯
2017. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%

sztem te vagy vicc.

Pedig én sem tápszereztem hat hó után.

2017. okt. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is, miiii???
2017. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Bocsi nem írta ki teljesen a kérdést.. Mi a véleményetek h másfél évesen még vki tápszerezteti a gyerekét.mert az én fiam most mullott annyi és 4hónapos korától csak rendes koszton él,bébiételt soha nem látott!
2017. okt. 24. 21:20
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

Mi a kérdés???🤔


Amúgy nem vicc, sok helyen 3 éves kortól ajánlják a tehéntejet, és igen valaki be is tartja és tápszert, vagy tejitalt ad a babájának,mivel naponta meg kellene, hogy legyen az 500 mili tejalapú táplálék a kicsiknek.


Azt meg hogy 4 hónapos a babád (vagy sem )te tudod.

2017. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Az, hogy bolond vagy.
2017. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%

Kicsit el vagy tevedve.

Negy honaposnak meg anyatej, tapszer. Ha ad valaki egy even tul, semmi gond. Sot, meg akar harom evesen sem.

A koszt mi? Porkolt nokedlival?

2017. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%

Szóval 4 hós kor után nem kapott a babád anyatejet vagy tápszert? Gondolom gyerekorvos megdícsért ezért. Vagy tejjel itattad helyette? Mert az ilyenből azt is kinézem.. persze a tápszer káros, de a tehéntej az kell, az egészséges. Vagy semmit nem kapott? Napi fél liter az ajánlás 3 éves korig.

Tejfehérje allergiásom van aki 2 évesen elutasította a tápszert. Nem örülök, gasztroenterológus dietetikushoz küldött, ő meg azt mondta az kell, ha kell kakaózzam vagy vaníliás cukrozzam, ha kell keverjem ételbe, de neki azt kapnia kell, egyéb tejtermékek hiányában amit ugye nem kaphat allergia miatt... szerinted??

2017. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!