Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem tom ti hogy vagytok vele,...

Nem tom ti hogy vagytok vele, sokaknál olvastam, h másfél éves gyereknél még tápszereznek, v hozzátáplálásként adják. Sztem ez teljesen vicc. Már ne haragudjanak/tok. Az én fiam már 4hónapos sztetek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 21:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
85%
Biztos vagyok benne, hogy polgárpukkasztásból íródott a kérdés, nem veszem be, hogy valaki ennyire ostoba
2017. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
81%

Mi a vélemény?

4 hónapos kora óta nem kap tápszert? Sem anyatejet?

Normális vagy? :/

Kislányom 21 hónapos és mai napig anyatejezik, elalváshoz. Ezen kívül a KORÁNAK MEGFELELŐ ételeket kapja.

Remélem a gyerekorvosod és a védőnőd megdicsért, idióta...

2017. okt. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
81%
Nem csoda, hogy lelépett a férjed...
2017. okt. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
72%
2017. okt. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy most részeg.


És cigizni meg inni is szokott már a pulya, vagy azzal vártok, amíg összelopja magának?

2017. okt. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
71%
nem vagy normális. a kisfiam 14 hónapos, és még mindig tápszert kap. 4 hónaposan még a hozzátáplálást se kellett volna elkezdeni te agyatlan! minek neked gyerek, ha csak tönkre teszed az életét? sajnálod a pénzt tápszerre vagy mi? eliszod azt a pénzt? vagy elköltöd drogra? kb ennyit nézek ki belőled...
2017. okt. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%
Nem haragszom, ne aggódj. A hozzad hasonló szellemi képességű egyedek nem tudnak megsérteni és nem tudnak befolyásolni abban, hogy hogyan tápláljam a gyerekek.
2017. okt. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
77%
Az én kislányom màr 2 is elmúlt a nyáron, de a mai napig kéri a tejitalt. Már be lett vezetve a tej nála, de neki este tápi (ami már tejital, de így hívja) kell. És adni is fogom addig, amíg igényli, van benne egy csomó korának megfelelő vitamin.
2017. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
92%
Az már csak mellékes, hogy 6 hónapos korig a baba emésztőrendszere fejletlen így a szakemberek csak anyatej-ennek hiányában tápszer fogyasztását javasolják. Normális esetben a hozzátáplálás fokozatosan történik, mint a mennyiség mind az ételek sokszínűségét tekintve...Bízom benne, hogy csak kamu a kérdésed.
2017. okt. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
50%
20 éves vagyok, nincs gyerekem, semmit nem tudok kb.(azt hittem eddig) a gyerekekről, a gyereknevelésről, mert testvérem sincs. De még én is tudom, hogy a gyereket minimum! félévig még anyatejjel kelleme táplálni. Már ha ez lehetséges, utána tápszer. O.o
2017. okt. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!