Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2hete szültem, de halva...

Ani1979 kérdése:

2hete szültem, de halva született a babám,4x magára tekerte a köldökzsinórt. Az orvos azt mondta minimum 6hónap múlva lehet újra probálkozni. Mivan ha nem várom meg a 6hónapot? TUDOM FURCSA KÉRDÉS DE SZERETNÉK ÉRTELMES VÁLASZT KAPNI.

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 07:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
57%
én felpontoztalak, mert sztem igazad van.
2010. júl. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
61%

Én is felpontoztalak, teljesen igazad van.

Nem hiszem, hogy most ezen kéne gondolkodni, hogy mikor lehet újabb gyermeked. Még csak két hét telt el!!

2010. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 ketteske ***** válasza:
83%

Szerintem meg rohadtúl nem tudjátok, hogy mit LEHET gondolni és mit nem! Csak aki átélt hasonlót, az sejtheti, de mindenkinél más a reakció. Én a 26. héten vesztettem el a babám, és én is arra gondoltam, hogy mikor lehet újra próbálkozni, ez v.mi túlélési ösztön is lehet, máshogy nem is lehet felfogni a történteket, csak úgy, hogy van még remény egy másik babára. Ne ítélkezzetek, ne küldjétek a kérdezőt egyből pszichológushoz, biztos van szerető férje, családja, ezt a nők túl szokták élni, és igenis gondoljon arra, hogy mikor eshet újra teherbe, mert ez NORMÁLIS. Aki terhes lesz, annál benne van a pakliban, hogy elveszti a babát, ezt mindenki tudja, ha így döntött a sors/természet, annak oka van, ha így fogja fel valaki, attól az illető még nem bolond. Kedves kérdező, egyél méhpempőt, az regenerálja a méhedet, meg szedjél terhesvitamint. Viszont tényleg várd ki a 6 hónapot, nem olyan vészes, de egyébként úgysem leszel terhes, ha a szervezeted nem készült fel rá teljesen. Sok erőt kívánok, kitartást, és mielőbbi egészséges kisbabát!

M.

2010. júl. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek az utolsóval, szerintem is könnyen beszéltek! Aki gyereket szeretne, az szeretne minél előbb, amikor nekem elment a babám, én is minél hamarabb szerettem volna újra próbálkozni, és nem vagyok szociopata (köszi a szakszerű ténymegállapítást - nyilván nem vagy szakember, hiszen egy szakember nem olyan buta, hogy ennyiből egyből szociopátiára következtessen), csak egy normális ember, aki szeretne mihamarabb anya lenni.

Persze kibicnek semmi se drága, a partvonalról könnyű okoskodni.

2010. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy meg nem is ismerjük a kérdezőt!


Mindenki más és valaki ezt magába le tudja zárni 1 vagy 3 nap alatt is és továbblép, valakinek meg évek kellenek. És gondolom a környezete meg "sajnálja" és ezt lehet hogy a kérdező nem veszi jó néven, és ő inkább olyan, hogy inkább előbb a tettek mezejére lépne, mintsem sajnáltatja magát... nem tudhatjuk.


Ám, légy bölcs és hallgass a dokidra, ha esetleg vissza kell menned hozzá, kérdezz rá, hogy miért is kell várni fél évet. Lehet hogy olyan választ kapsz, amitől megnyugszol, hisz' gondolom többedmagammal nem vagyunk szülész-nőgyógyászok, bár az ok megjelölésénél én is a regenerálódásra szavaznék (méh és a hormonháztartás) :)


(egy pályáját elhagyó nővér)

2010. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
71%
Sztem a kérdezőnek nem esik valami jól, hogy egyből pszichológushoz akarjátok küldeni:-))
2010. júl. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
42%

Nem megy olyan egyszerűen halva szülni.4x tekeredett rá a babára a köldökzsinór ezt hogy a fenébe nem vették észre UH-val,meg NST-n????????Nem értem.Semmi előjel nem volt?Vagy vajúdáskor,fájásokkor azért jelezték volna a gépek az oxigén hiányt nem?

Jaj ez borzalmas...

de szerintem sem normális,hogy 2 héttel a gyermeke elvesztése után már egy lehetséges másik terhességen agyaljon valaki.Nekem hónapokig lehet évekig nem menne másra gondolni.....keresném a hibát stb,de nem akarnék egyből teherbe esni.

3 gyermekes+29 hetes km.

2010. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 ketteske ***** válasza:
53%

Kedves utolsó válaszoló! A NEGYEDIK gyerekedre várva, szerintem te nem vagy abban a helyzetben, hogy ezt a kérdést átlásd, könnyen mondod, hogy várnál hónapokat (éveket?), de akinek az első baba lenne, az türelmetlen. 3 gyerek után nem olyan nagy teher várni, jézusom, ennyire nem lehetsz érzéketlen.

M.

2010. júl. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem pedig igy a termeszetes hogy az elvesztett gyermeket "potolni "akarja.

De elobb lelkeben el kell tudjon bucsuzni a kisbabajatol akit elvesztett ha ez megvan akkor johet a kovetkezo baba.

Oszinte reszvetem es nagyon sajnalom ami veletek tortent.

2010. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
27%
Volt fogadott dokid?
2010. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!