Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a jobb, a ciklus vagy...

Melyik a jobb, a ciklus vagy a fertilityfriend?

Figyelt kérdés

Máshova húzta az ovum, és más a vízszintes vonal is.

[link]

[link]

Eddig a ciklus.hu-n vezettem, de mivel most olyan furán húzta be az ovut, gondoltam megnézem mit mond a másik, és regisztráltam...persze itt pont nem lényeges a változás, csak kíváncsiságból kérdem.

Sőt először azt gondoltam, a 14. napon volt ovum...hát már nem tudom.


2010. júl. 28. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:

hááááááát!!


a ciklus a jobb de igy ennek semmi értelme mert össze vissza méred...

egyszer 4.20. aztán 5.20 aztán hat óra ... ennek igy nincs értelme... inkább ne mérd mert ez igy nem pontos. kár a fáradtságért.


max. 20perc kilengés lehet de az a legjobb ha pont ugyanakkor méred.

2010. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mind a kettő másban jó.


a fertility nekem sok szempontból jobban tetszik. pl. ha belinkeled a görbét az később is él. számozza a dpo-kat. és kevesebbszer téved az ovut illetően.

viszont ha jól láttam, nem jelöli, hogy mikor voltak az együttlétek.

2010. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a fertility-s linkről hiányzik a mai meg tegnapi hő, tehát az is 36,7, és szerinte 5.dpo-n vagyok.
2010. júl. 28. 11:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves első, igazad van, ez volt az első hónap, hogy így mértem, a meleg miatt. Nem tudom a többi hőmérős hogy volt vele, én felébredtem...aztán mértem, mert nem tudtam visszaaludni. De mondjuk igazad van, biztos emiatt csúszkál az a vízszintes vonal. Most hogy ilyen jó idő van tudom tartani a reggel 6 órát...mondjuk már annak is örülök, hogy úgy néz ki volt ovu. Köszi a válaszodat.
2010. júl. 28. 11:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves második. Köszi, hogy soroltad az előnyöket, még jobban át kell olvasnom, mert jelöltem az együttléteket ott is, csak valamiért én sem látom itt a linken, biztos kipipáltam valami beállítást, tény, hogy sokkal több mindent lehet ott szabályozni. Köszönöm neked is a választ, lehet, hogy akkor továbbra is vezetem ott is.
2010. júl. 28. 11:21
 6/7 anonim ***** válasza:

nem baszt@tásból irtam és örülök hogy nem annak vetted de tényeg fontos a pontosság mert a görbéből fontos következtetéseket is le lehet vonni ha jól vezetik...

próbáld meg köv. hónapban úgy hogy ne legyenek ekkora eltérések


természetesen az első hónapban még nem tökélees de ügyes leszel belejössz és reméljük nem kell sokági vezetned!!!!

2010. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tudom, ezért köszi:)

a ciklus.hu-n nem ez az első görbe, de azért még mindig kezdő vagyok...

2010. júl. 28. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!