Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért szúrkál a hasam? Azt...

Miért szúrkál a hasam? Azt mondta az orvosom (hő diagram szerint), hogy nincs peteérésem. Akkor miért szúrkál minden hónapban a hasam jobb oldalon, kb.3 napig, és a ciklus kb.19-20. napján?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egyik tipp,hogy van pé és a doki béna..

Menj el másik orvoshoz is!

Másik tipp,hogy csak probál megrepedni a tüsző de nem sikerül és esetleg ezért nem lát doki pét..

Jobb ötletem nincs:-)

2010. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A tüszőrepedés elmaradása miatt jöhet létre ciszta a petefészekben, de nekem nézte UH-al és nincs.
2010. aug. 1. 00:12
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez így igaz,nekem is volt többször..én azt javaslom ha teheted keress másik dokit,nézzen meg több szem:-)

első voltam

2010. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Megmutatod a görbéd?
2010. aug. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Már ritkábban szúrkál, inkább olyan érzésem van, hogy mindjárt megjön.


[link]

2010. aug. 1. 12:42
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát igen, erre én is azt mondanám, hogy nem volt ovuláció ebben a hónapban.

DE: ezt a doki tudja ellenőrizni, előszöris, meg tudja mondani, hogy érik-e valamelyik oldalon tüsző, majd visszarendel, hogy újra megnéz, x idő múlva ez nem tudom hány, lehet, hogy 2 naponta kellene UH-ozni, és meg tudja állapítani, hogy volt-e ovuláció. Legalábbis én így tudom, hogy kiszabadult-e az érett pete.

Előző havi görbéd nincs esetleg?

Nem mondta, hogy kellene egy vérvétel?

2010. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Júniusi :


[link]

2010. aug. 1. 17:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Huh,a juniusi nagyon kutya görbe:-(

Jól méred a hőd?Betartod a "szabályait"?

Szerintem meddőségibe menj ha ennyire nincs pé..kár várni a csodát,segítség kell majd neked a babához ugy néz ki!

2010. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hm. Azért lehet, hogy az előzőben volt ovu, de tényleg a fene tudja. Sok lehetőség van, de ha csak a 28. napon volt ovu, az azt jelenti, hogy 9 nap a luteális fázisos, az nagyon rövid. 12-16 között a normális, bizonyos esetekben akár még a 10 is belefér.....

NEm egyszerű. Azért forszírozhatnál egy vérvételt sok minden kiderülne. Ha az orvosod nem akar, menj másikhoz.

JA igen, szóval gyanúsan cikk-cakkos: mindig ugyanakkor, mozgás nélkül, az az első mozdulat, hogy belerakod a hőmérőt a szádba?

2010. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És kb. 5 percig méred?
2010. aug. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!