Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos leszoknia a férfinak a...

Fontos leszoknia a férfinak a dohányzásról a babaprojekt előtt?

Figyelt kérdés
Lehet valamilyen káros hatása a babára nézve, ha én soha, de a párom rendszeresen dohányzik (kb. 2-3 nap alatt 1 doboz cigi). Nem vagyok füstös környezetben, a házban sosem gyújt rá.
2008. nov. 25. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

eleve a spermàban benne vannak a mérgezö anyagok,tehàt igen.

Egyébként olvastam,hogy a dohànyzàs leszokàsa utàn még minden méreg egy éven keresztül a szervezetben marad,csak aztàn tàvozik végleg.

Hogy ettöl lenne -e baj a babànak,azt senki se fogja tudni konkrétan megmondani.

Van aki dohànyzàs nélkül is beteg gyermeket hoz a vilàgra,és van aki még terhesség alatt is dohànyzik,babàja mégis egészséges.

És forditva is igaz.

Ez zsàkbamacska veszélyes jàték.

Természetesen jobb lenne ha leszokna,ez egyértelmü.

2008. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A dohanyzas befolyasolja a spermiumok minoseget, ezert szoktak javasolni, hogy a babat tervezok szokjanak le a dohanyzasrol. A baba attol nem lesz beteg, mert a papa dohanyzott, csak lehet, hogy nehezebben jon ossze. Ettol fuggetlenul nagyon sok parnak van babaja, ahol az apuka dohanyzik/dohanyzott, amikor a baba megfogant. Mi is hasonlo helyzetben voltunk. A parom 2-3 nap alatt elsziv egy doboz cigit, de sosem a hazban, es most vagyok a 30. hetben.
2008. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én apukám 40 éven keresztül dohányzott mielőtt én megszülettm, és semmi bajom:)

Biztosan van veszélye, ez köztudott, hogy a speriumokra sincs jó hatással,ergo a baba is jöhet nehezebbe.Én inkább azt javasolnám szokjon le a párod.Én is megfogantam,nem lett baj.Viszont 9 év múlva ott maradtam apuka nélkül a dohányzás miatt...gyűlölöm a cigit,nem annak fáj,aki szívja,hanem azoknak akik utána maradnak.Kérd meg a párod szokjon le,ne csak most a babaprojekt miatt,hanem hogy később is legyen a gyereketeknek apja.

2008. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!