Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még valaha terhes?

Lehetek még valaha terhes?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok. már régóta együtt vagyunk a párommal, lassan szeretnénk babát. a helyzet az, hogy pár évvel ezelőtt, mikor még fiatalabb voltam, terhes lettem tőle. sajnos nem tudtunk megtartni, nagyon sok dolog miatt. így elvetettem, de újra megkellett műteni, mert valamit elrontottak, bár ők azt mondták, ilyen előfordul 20 emberből egy, akit újra meg kell műteni. szóval egy hónapon belül kétszer műtöttek meg. azt mondta a dokim később, hogy jól vagyok, de egy éve kb nem szedek gyógyszert, nem védekezünk csak "finoman", mert ha terhes leszek már most, akkor jó, ha nem akkor nem, majd idővel. de még semmi. aggódjak? mert akkoriban egyszer-kétszer csináltuk úgy és mégis terhes lettem, most megy egy éve kb és semmi. lehet bajom? vagy csak van, hogy több idő kell?
2010. aug. 6. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
25% az esély egy éven belüli terhességre (olvastam) és sokkal nehezebb teherbe esni hogy ideges vagy az első nekem is sikerült mert nem terveztük csak becsúszott a második nem akar mondjuk csk 2 hónapja prób!szerintem nyugodj meg menj el kivizsgáltatni magad ha attól megnyugszol
2010. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!